13 червня
Завантажити ще

Дружина Мірошниченка розповіла про першу зустріч із хлопчиком, якого пара всиновила

Дружина Мірошниченка розповіла про першу зустріч із хлопчиком, якого пара всиновила
Фото: instagram.com/_inna_mi_

Дружина Тимура Мірошниченка у соцмережах показала нове фото з прийомним сином та розповіла про першу зустріч із ним. За словами Інни, після багатомісячної тяганини з документами та пошуку дитини, якій потрібна родина, парі дозволили усиновити хлопчика з Житомирщини. Перед їхньою зустріччю Тимуру та Інні довелося знову пройти низку процедур.

- Почну з того дня, як побачила на Мінсоцполітики нову анкету. Я знала всіх дітей від 1 до 4 років. По цьому точно не дзвонила… Вже майже без надії, але з готовністю знов шукати інші номери, слухати грубість чи приречене «не актуально», набираю номер, який вже десь нарила. Він у мене записаний «Житомирська служба, цей відповідає». І я чую «так, ще актуальна». Це все, що можуть сказати по телефону, - зазначила дружина шоумена. - Далі ми сідаємо в машину і їдемо в Житомир. Пʼятниця. Друга половина дня. Залітаємо в кабінет за годину до закінчення робочого дня. Знайомимося з анкетою і просимо направлення в дитбудинок.
Підготовка документів займає мінімум півгодини. Бо треба вивчити нашу справу. Чи все у нас ок… Але все це роблять швидко. Паралельно телефонують в іншу службу, бо саме їхній представник має їхати з нами. Просять не йти додому, бо люди хочуть поїхати на знайомство з дитиною. Звідти телефонують в дитбудинок і просять те саме.

Пара познайомилася з малюком наприкінці робочого дня. За правилами, подружжю надали 10 днів, протягом яких вони могли бачитися з хлопчиком, і приймати рішення щодо його усиновлення.

– У кімнаті для знайомства ми, директор, юрист, головний лікар, співробітник соцслужби, вихователь. І заводять його. Він був такий маленький. 70 см. Переляканий. Хто всі ці люди? Я сідаю на підлогу і говорю "Йди до мене". І він пішов... На цей момент можна заплакати від щастя. Але сенс у тому, що він не вміє говорити "Ні" дорослим (не вмів!). Просто виконує все, що скажуть. Він хотів плакати, а ми намагалися відволікти. Вийти не можна, іграшок немає, сісти ніде. І всі дивляться. Тому що всі ці люди мали скласти акт про те, чи стався контакт між нами та дитиною, - розповіла Інна. - Ми вийшли з дитбудинку, сіли в машину і написали моїй мамі: "Скажи дітям, що ми знайшли брата". А в понеділок о 8:20 під дверима соцслужби чекали на початок робочого дня, щоб написати заяву на усиновлення.

Тимур та Інна хотіли всиновити дитину ще до початку повномасштабного вторгнення РФ до України. Пара розповідала, що протягом кількох місяців займалися у школі для усиновлювачів, щоб набути статусу кандидата. Подружжю дозволили усиновити дитину до чотирьох років.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Фото: instagram.com/_inna_mi_