24 липня
Завантажити ще

Оскароносна акторка Сьюзен Серендон вийшла на страйк у США у вишиванці

Оскароносна акторка Сьюзен Серендон вийшла на страйк у США у вишиванці
Фото: Profimedia

Американська акторка Сьюзан Серендон приєдналася до страйку голлівудських акторів, який розпочався 13 липня в США. Оскароносна артистка вийшла на мітинг у Нью-Йорку у джинсах червоного кольору та у вишиванці, тримаючи в руках чорну табличку "SAG-AFTRA ON STRIKE!" ("Страйк профспілки Гільдії кіноакторів та Американської федерації артистів телебачення та радіо"). Разом із нею на пікет вийшла зірка "Тед Лассо" та "Ми - Міллери" Джейсон Судейкіс, який тримав у руках схожу табличку. Про це пише Daily Mail.

У четвер близько 160 тисяч артистів у США припинили свою роботу і вийшли на мітинг за сценаристами. Вони вимагали від Альянсу продюсерів кіно та телебачення підвищення оплати праці та надання гарантій, що штучний інтелект не замінить та не обмежить функції артистів на знімальному майданчику. Ця акція протесту стала найбільшою за останні 60 років у кіноіндустрії.

На час мітингу члени SAG-AFTRA не можуть зніматись у кіно чи телесеріалах, з'являтися у пресі чи кінопрем'єрах, а також рекламувати будь-що на фестивалі коміксів San Diego Comic-Con. Через страйк зупинилася робота над сиквелами фільмів "Аватар" та "Король Лев", а також серіалами, які мали повернутися на екрани з новим сезоном восени або на початку наступного року. Зокрема, відклали зйомки продовження "Дуже дивних справ", "Ейфорії" та серіалу "Хитрості". На знак солідарності з колегами про готовність страйкувати заявили і світові кінозірки Меріл Стріп, Бен Стіллер, Дженіффер Лоуренс, Констанс Ву.

Сьюзан Серендон 76 років. Вона лауреат премій BAFTA і Гільдії кіноакторів США. Відома за ролями у фільмах "Тельма і Луїза", "Мачуха", "Дуже погані матусі" і "Мрець іде", яка принесла їй "Оскар".

Фото: Profimedia

Фото: Profimedia

Новини по темі: Мітинги Актори страйк