Завантажити ще

Злата Огнєвіч подала заяву до поліції на нав'язливого фаната-переслідувача

Злата Огнєвіч подала заяву до поліції на нав'язливого фаната-переслідувача
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч звернулася до поліції через нового фаната-переслідувача. Про це артистка заявила в соцмережах, показавши скріншот діалогу з чоловіком на ім'я Руслан, який намагається зустрітися з нею. За словами Злати, вона неодноразово і пояснювала переслідувачу, що їй така поведінка не подобається, і хотіла вирішити все без поліції, проте чоловік не залишив їй вибору.

– Написала заяву у Печерському відділенні. До останнього давала шанс, але людина дзвонить мені, пише повідомлення, дзвонить консьєржу і переслідує. Підстеріг мене біля мого будинку і сказав, що в нього немає іншого виходу. Він хоче мене запросити на каву. Я постійно йому казала: "Будь ласка, дайте мені спокій". Я дуже спокійно поводилася і до останнього відтягувала той момент, коли піду в поліцію і напишу заяву. Але людина не розуміє слова "ні", яке було сказано багато разів, - наголосила зірка.

Артистка сподівається, що поліцейські проведуть розмову з фанатом і пояснять, чому така його поведінка не є нормою.

- Я думаю, що днями з ним поговорять і скажуть, що це не ок - вторгатися в особистий простір. Це взагалі неввічливо, жахливо. Бути нав'язливим – це не той шлях. Я сподіваюся цій людині, на ім'я Роман, все пояснять, і вона більше не з'являтиметься в моєму житті, - наголосила виконавиця.

Огнєвич поскаржилася на нового нав'язливого шанувальника наприкінці червня. Невідомий вже кілька разів приходив до її будинку з квітами, розпитував про неї консьєржа і благав про зустріч. Це другий чоловік, який переслідує артистку за останні 5 років. Раніше уродженець Черкаської області, який проживав у Києві, тривалий час стежив за зіркою та навіть погрожував убивством Златі та членам її родини. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про загрозу вбивством, але суддя навіть не почала розглядати цю справу.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Новини по темі: Злата Огневич