23 травня
Завантажити ще

Злату Огнєвіч переслідує новий нав'язливий шанувальник

Злату Огнєвіч переслідує новий нав'язливий шанувальник
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч поскаржилася на переслідування нового нав'язливого шанувальника. У сторіс Instagram артистка розповіла, що невідомий уже декілька разів приходив до її будинку з квітами і благав про зустріч. За словами самої Злати, раніше вона вже бачила цього чоловіка, і він здався їй не агресивним.

– З'явився новий переслідувач. Він не такий агресивний як інші. Але він нав'язливо приходить до моєї оселі, приносить квіти, нав'язливо просить про зустріч. Мені це все неприємно. Але я сподіваюся, тому що він не такий агресивний, я зможу пояснити, що цього робити не варто. Про це мені повідомила моя консьєржка, – поділилася зірка.

Огнєвіч не вперше переслідують шанувальники. У січні 2022 року співачка показала відео із чоловіком, який їхав за нею на машині. Ним виявився 40-річний уродженець Черкаської області, який мешкає у Києві. Як виявилося пізніше, водій авто переслідував її вже три роки і навіть загрожував вбивством співачці та членам її родини. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про загрозу вбивством, але суддя навіть не почала розглядати цю справу.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Новини по темі: Злата Огневич