28501
0
27 лютого
Завантажити ще

Володимир Шумко розповів, що у новому сезоні Improv Live Show Трембовецького замінить дівчина

Володимир Шумко розповів, що у новому сезоні Improv Live Show Трембовецького замінить дівчина
Фото: instagram.com/improv_live

Телеведучий, сценарист та один з учасників Improv Live Show Володимир Шумко зізнався, що у новому сезоні проєкту з'явиться новий учасник. Тепер розігруватиме імпровізаційні сценки з Шумком та Михієнком акторка, гумористка "Жіночого кварталу" Ірина Гатун.

- Новий сезон зніматиметься. Планується, що у новому сезоні актором буду я, Валік Міхієнко та Іра Гатун. Взяли Іру Гатун знову-таки через її досвід в імпровізації. Та й у нас давно запитували: "Чому без дівчат?". Насправді, відповідь є. Коли ми, хлопці, граємо жіночі ролі, люди, я думаю, запитань не мають. А тепер, коли буде Іра, я не розумію, як грати жіночі ролі? Навіть якщо це в лапках жіноча роль, це все одно дивно. Але думаю, що ми знайдемо ці нові правила, - розповів Володимир в інтерв'ю YouTube-проєкту "Розмова".

За словами гумориста, у новому сезоні також зміниться формат шоу та локація. Повернеться в проєкт і Костянтин Трембовецький, проте, яку роль він відіграє в оновленому Improv Live Show, творці шоу поки тримають у секреті.

– Це буде 100% по-новому. Ми плануємо випускати Improve Live Show виключно для YouTube із новими форматами, новою локацією та з Костем Трембовецьким, - уточнив артист.

В Improv Live Show все побудовано на імпровізації, гуморі, зворотному зв'язку з глядачами та зірковими гостями. Проєкт вперше вийшов в ефірі Нового каналу у 2019 році. Ведучим першого сезону був Євген Кошовий, другого та третього – Олександр Педан. Імпровізаторами шоу були Роман Міщеряков, Валентин Міхієнко, Володимир Шумко та Костянтин Трембовецький. Останній залишив проєкт після другого сезону.

Новини по темі: Телешоу Актори