13 червня
Завантажити ще

Сім'я Тимура Мірошниченка розповіла про труднощі з усиновленням малюка

Сім'я Тимура Мірошниченка розповіла про труднощі з усиновленням малюка
Фото: instagram.com/_inna_mi_

Ведучий "ЖВЛ" Тимур Мірошниченко та його дружина Інна отримали дозвіл на усиновлення дитини. У соцмережах кохана шоумена розповіла, що пара може взяти до сім'ї малюка до чотирьох років, проте зараз зіткнулася з новою проблемою. Коли сім'я почала обдзвонювати служби у справах дітей, їм відповіли, що малюків для усиновлення немає.

- Як ми й очікували, "дітей немає". У нашій службі ми у черзі навіть не в першій десятці. Я обдзвонила всі обласні служби України. Скрізь (де взяли слухавку), відповідь одна – "дітей немає", – поділилася в Instagram Інна Мірошниченко.

Кохана телеведучого звернулася до волонтерів у дитячій лікарні та дитбудинках, попросивши їх повідомити про дитину, якій потрібна родина.

– Нам дозволено усиновити дитину до чотирьох років. Важливо! У дитини має бути статус для усиновлення. Опіка не підходить, ми не маємо права бути опікунами, – тільки усиновлення, – додала Інна.

Тимур та Інна хотіли всиновити дитину ще до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Пара протягом кількох місяців займалася у школі для усиновлювачів, щоб отримати статус кандидата. Подружжя вже має двох дітей: 5-річну Мію та 3-річного Марко.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Фото: instagram.com/_inna_mi_