Завантажити ще

Тимур Мірошниченко буде ведучим британської телепремії

Тимур Мірошниченко буде ведучим британської телепремії
Фото: corp.suspilne.media

Телеведучий Тимур Мірошниченко візьме участь у церемонії вручення National Television Awards – найпрестижнішої британської теленагороди. На заході, що відбудеться 13 жовтня, Мірошниченко вручить нагороду переможцю в одній з категорій. Таким чином організатори премії хочуть продемонструвати солідарність світу, проявлену до України, а також наголосити на перемозі країни на "Євробаченні" у травні 2022 року. Про це повідомляє "Суспільне".

- Це надзвичайно приємно мені й водночас дуже відповідально. У мене буде можливість, у першу чергу, подякувати від імені українського народу всім британцям за їхню підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення. По-друге, звісно, ще раз наголосити на тому, щоб світ не звикав до війни, щоб вони розуміли, через кого і через що це все відбувається, чому важливо не поступатися Росії ні в чому, не піддаватися на їхні провокації, чому це важливо сьогодні як ніколи з огляду на той ракетний терор, який вони влаштовують протягом цього тижня, – уточнив Тимур Мірошниченко.

27-а церемонія вручення нагород National Television Awards відбудеться на стадіоні Wembley у Лондоні. Щороку під час підготовки до премії організатори зосереджуються на основних подіях, які транслювали на телеекранах протягом останніх 12 місяців у Великій Британії.

Наступний пісенний конкурс "Євробачення-2023" прийматиме Ліверпуль від імені нашої країни. Організатори відмовилися від ідеї проведення конкурсу в Україні з міркувань безпеки та воєнних дій. Напередодні "Суспільне" та ВВС підписали меморандум про співпрацю для підготовки "Євробачення-2023".

Новини по темі: премия телеведучий