Завантажити ще

Артем Пивоваров після скасування виступу в Цюріху дав імпровізований концерт біля озера

Артем Пивоваров після скасування виступу в Цюріху дав імпровізований концерт біля озера
Фото: instagram.com/pivovarovmusic

Співак Артем Пивоваров всупереч забороні влади та поліції Цюриху провів імпровізований концерт у рамках благодійного туру. Артист виступив біля озера на корабельному причалі Бюркліплац у Швейцарії, виконавши акустичні версії пісень під гітару. Сам музикант заявив у соцмережах, що його виступ перенесено на осінь. Наразі його команда робить все для того, щоб запланований концерт відбувся, і вже заручилася допомогою посольства, юристів та місцевої преси.

– Ми зробили все можливе, щоб наш концерт відбувся. Все можливе та неможливе. Наша боротьба продовжується. Ми підключили пресу, посольство та юристів. Нам потрібно більше часу. На жаль, наш концерт переноситься на осінній тур через заборону місцевої влади та поліції навіть у другій. Однак, ми з моєю командою зустрічаємось праворуч від корабельного причалу Бюркліплац біля озера. До зустрічі. Я тут моя команда тут. Щоправда, і сила за нами! - зазначив артист у Instagram.

Про зрив концерту Пивоварова у Швейцарії стало відомо напередодні. Місцева влада Цюриха скасувала виступ артиста, назвавши його "ультраправим радикалом". З подібним формулюванням також було відмовлено у проведенні концерту Олегу Скрипці. Останній заявив, що у країні дуже добре працює російська пропаганда.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olesya Yarema (@olesyayarema)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Толстой Сергій (@_lev_tolstoi_)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від pivovarovein_. (@pivovarovein._)

 

Новини по темі: Концерти Артем Пивоваров