Завантажити ще

Артем Пивоваров став другим тренером "Голосу країни - 13"

Артем Пивоваров став другим тренером
Фото: прес-служба 1+1

Співак Артем Пивоваров займе друге тренерське крісло у новому сезоні "Голосу країни" на телеканалі "1+1 Україна". Про це артист розповів у студії "Сніданку з 1+1", коли ведучі показали йому ексклюзивне відео, яке було знято під час кастингу Артема на роль тренера. У ролику Пивоваров наживо слухає виступи вокалістів, обертається до героїв та коментує їхній спів.

- Коли я йшов на ефір, то думав, що буду розповідати про свій світовий тур, концерти, проєкти. Але так, я стану новим тренером “Голосу країни", - зазначив музикант.

У новому сезоні проєкту співак шукатиме неординарних музикантів, які пишуть пісні та хочуть бути на сцені.

- Я буду шукати неординарних, енергійних, зухвалих та шалених сміливців, які будуть наполегливо працювати задля розвитку нашої музичної індустрії та культурного фронту. Це буде дійсно дивовижно, адже я маю великий досвід співпраці не тільки з мастодонтами нашої музичної індустрії, а і з молодими виконавцями. Я шукаю справжніх музикантів, і якщо ти пишеш пісні, хочеш бути на сцені - я чекаю на тебе. Ти знаєш, на що я здатен, – уточнив Артем.

Раніше команда проєкту оголосила, що першим наставником нового сезону стала фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна. Імена інших тренерів телеканал анонсує пізніше.

Фінал "Голосу країни - 12" з метою безпеки пройшов у київському метро 20 листопада. Переможницею шоу стала фольклористка та збирачка української пісні Марія Квітка з команди "Другий шанс" Олександри Зарицької та Андрія Мацоли. Ведучий проєкту Юрій Горбунов також підтвердив, що зйомки нового сезону шоу пройдуть у Польщі.