3 жовтня
Завантажити ще

У Швейцарії через росіян скасували концерти Олега Скрипки та Артема Пивоварова

У Швейцарії через росіян скасували концерти Олега Скрипки та Артема Пивоварова
Фото: instagram.com/o.skrypka

Концерт Олега Скрипки, запланований на 25 червня у Цюріху (Швейцарії), скасували, звинувативши його у підтримці "ультранаціоналістичної ідеології". За словами музиканта, таке рішення ухвалила влада міста, тому що в країні дуже добре працює російська пропаганда. Про це Скрипка заявив у відеозверненні в Instagram.

- Кремлівська пропаганда працює за кордоном, використовуючи гебельсівські методи: чим брутальніше брехня, тим більше у неї вірять. Абсолютно безпідставно мене звинувачують у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології, що є абсолютною неправдою. Відтак, не перевіряючи фактів, зарубіжні медіа поширюють цю дезінформацію, що призводить до скасування концерту в Цюріху, Швейцарія. Організовуючи тури під час війни, ми прагнемо не лише підтримувати ЗСУ, але й доносити світовій спільноті, що Україна самобутня країна зі своїми традиціями, своєю культурою і сьогодні вона бореться з озвірілим агресором росією, що не припиняє ракетні обстріли мирних міст, - зазначив артист.

Співака звинувачують у тому, що він нібито просуває ідеї екстремізму, фашизму та нацизму через те, що на своїх концертах він виконує пісню "Батько наш Бандера".

- Той факт, що я співаю пісню "Батько наш Бандера" і прославляю наших героїв та ЗСУ, які боролися та борються проти ворога, який вбивав мільйони наших співвітчизників та руйнує наші міста, виявляється, ми не маємо морального права це робити… Україна, яка сотні років ні на кого не нападала, але захищається, виявляється, ми тут фашисти та націоналісти через те, що ми захищаємось, - уточнив він у відеозверненні.

Це не перший випадок, коли шанувальники "російського миру" зривають концерти Олега Скрипки та "ВВ". У вересні минулого року в Гамбурзі місцева влада в останній момент відмовила групі у проведенні заходу. Тоді гурт підпільно відіграв музичну програму в одному із місцевих клубів.

Зі схожою ситуацією в Цюриху напередодні також зіткнувся співак Артем Пивоваров. Місцева влада під таким самим приводом скасувала його концерт, назвавши його "ультраправим радикалом". Всупереч скасуванню виступу артист анонсував концерт на іншій локації.

- Усім привіт. Мене звати Артем Пивоваров. Я український музикант, артист, а також на сьогоднішній день волонтер. У Цюріху, Швейцарії, ми зіткнулися з такою ситуацією, коли місцева влада разом із концертним майданчиком, на якому мав відбуватися концерт, скасувала його за день до його проведення, назвавши мене "ультраправим радикалом". Посилаючись на відео- та фотозвіти, де ми допомагаємо нашим військовим. У нас у країні війна! І я, будучи свідком постійних обстрілів своєї країни, присвячую себе популяризації української культури та проведенню благодійних концертів з метою наблизити перемогу нашої країни. Як це можна назвати "підтримкою ультраправої ідеології", коли ти сам є противником цього!? Тобто, зараз кожен, хто захищає нашу країну - від президента до волонтера - є "ультраправим"? Незважаючи на це, концерт у Цюриху відбудеться 5 червня.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Артем Пивоваров / Pivovarov (@pivovarovmusic)

Новини по темі: Олег Скрипка