Завантажити ще

Анджеліна Джолі закликала допомагати українським активістам та волонтерам

Анджеліна Джолі закликала допомагати українським активістам та волонтерам

Американська актриса Анджеліна Джолі вкотре підтримала Україну. Голлівудська зірка опублікувала у своєму Інстаграмі фотографії з українцями та закликала приєднуватися до надання допомоги нашим фондам та організаціям.

– Національні громадські організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, залучених на міжнародному рівні. Ця модель повинна змінитись на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше свободи самовизначення місцевим спільнотам та гарантує, що всі кошти від пожертв йдуть на підтримку місцевої економіки, - написала Джолі.

Як зазначила актриса, місцеві організації пропонують найбільш ефективний, гідний та стійкий спосіб підтримки людей, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату.

Акторка також навела кілька прикладів місцевих організацій. Джолі відзначила українську феміністську ініціативу "Марш жінок", яка надає допомогу жінкам по всій Україні та була започаткована Оленою Шевченком. У своєму посту вона згадала про CASERS, українську організацію, яка евакуює людей з лінії фронту та територій, які були окуповані. Волонтери організують спеціальну евакуацію для людей з обмеженими можливостями.

Третьою організацією, яку згадала Джолі, став український проєкт GAR. Усередині проєкту фахівці та волонтери розв'язують питання пільгових категорій населення, таких як надання інвалідних візків та навчання тих, хто живе із травмою спини, бути самостійними.

Анджеліна Джолі неодноразово висловлювалася на підтримку України. У квітні 2022 року вона відвідала нашу країну, наперекір бойовим діям. Тоді актриса відвідала місцеве кафе "Львівські круасани", залізничний вокзал, інтернат та навчально-реабілітаційний центр "Гармонія".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Angelina Jolie (@angelinajolie)

Новини по темі: Анджеліна Джолі