Завантажити ще

Донька Вілліса та Мур зізналася, що страждає на анорексію та пограничний розлад особистості

Донька Вілліса та Мур зізналася, що страждає на анорексію та пограничний розлад особистості
Фото: instagram.com/buuski

Донька Брюса Вілліса і Демі Мур Таллула Бель зізналася, що страждає на анорексію та пограничний розлад особистості. В есе для Vogue дівчина розповіла, що у 20 років вона вперше отримала психіатричне лікування, а через п'ять - потрапила до лікарні з депресією. Від медикаментів дівчина відчула себе краще, але їхнім побічним ефектом стало зниження апетиту, що згодом призвело до зниження ваги.

- Навесні 2022-го я важила десь 84 фунти (38 кілограмів). Я постійно мерзла. Я викликала додому мобільні бригади з крапельницями, я не могла пройтися своїм районом у Лос-Анджелесі, бо боялася, що не знайду, де сісти та перевести подих, - зазначила Таллула.

Спадкоємиця Вілліса додала, що у червні минулого року її покинув наречений. Після цього рідні дівчини переконали її лягти до реабілітаційної установи, де лікарі поставили Таллулі ще один діагноз.

- Я познайомилася з різними методами лікування, мені змінили курс прийому ліків і поставили новий діагноз: пограничний розлад особистості. Це хвороба, яка порушує здатність регулювати емоції та знаходити стабільність у стосунках. На той час, коли я залишила Техас у жовтні, я почувалася набагато краще. Я зрозуміла, що більше, ніж бути у гармонії зі своїм тілом, я хотіла бути у гармонії зі своєю родиною – більше не турбувати їх, привнести легкість у життя моїх сестер та батьків, – поділилася вона.

На початку минулого року Таллула важила 38 кілограмів. Фото: instagram.com/buuski

На початку минулого року Таллула важила 38 кілограмів. Фото: instagram.com/buuski

Донька актора також зізналася, що почала помічати, що з батьком щось не так, ще до того, як йому діагностували деменцію (прогресуючий неврологічний розлад, який впливає на свідомість та поведінку людини), але тоді їй здавалося, що це він охолов саме до неї..

- Все почалося з якоїсь невизначеної нечуйності, яку сім'я пояснила "голлівудською втратою слуху": "Говори! Міцний горішок зіпсував татові вуха". Пізніше ця несприйнятливість розширилася, і іноді я приймала її на свій рахунок. Він мав двох дітей від моєї мачухи, Емми Гемінг Вілліс, і я думала, що він втратив до мене інтерес. Хоча це не могло бути істиною, мій підлітковий мозок мучився від такої неправильної математики. "Я недостатньо красива для своєї матері, я недостатньо цікава для свого батька", - згадала дівчина.

Зараз Таллула Бель зосереджена на тому, щоб одужати. За словами дівчини, вона намагається більше часу проводити з батьком і сфотографувати моменти, проведені разом.

- Щоразу, коли я приїжджаю до будинку батька, я роблю тонни фотографій – все, що я бачу, стан речей. Я, як археолог, шукаю скарби у речах, на які раніше не звертала особливої уваги. У мене є всі голосові повідомлення, збережені на жорсткому диску. Я спіймала себе на тому, що намагаюся задокументувати, створити запис на той день, коли його не буде поруч, щоб він нагадував мені про нього та про нас, - зазначила спадкоємиця "міцного горішка".

Через деменцію Брюс Вілліс у 2022 році оголосив про закінчення акторської кар'єри. За даними Асоціації лобно-скроневої деменції, середня тривалість життя людей з таким діагнозом становить від 7 до 13 років після початку симптомів. Лікування цього захворювання поки що не існує, але сім'я Вілліса не втрачає надії.

Фото: instagram.com/buuski

Фото: instagram.com/buuski

Новини по темі: Хвороби Брюс Вілліс