28 травня
Завантажити ще

Макс Барських пояснив, чому в благодійному турі виконує російськомовні пісні

Макс Барських пояснив, чому в благодійному турі виконує російськомовні пісні
Фото: instagram.com/max_barskih

Співак Макс Барських пояснив, що на концертах благодійного туру Bestseller продовжує виконувати російськомовні пісні, тому що вони є частиною концепції шоу. 

- Ця війна дуже вплинула на мене, мабуть, як і на кожного з вас. Вона принесла багато болю та страждань, але разом з тим зробила нас сильнішими. Своє нове шоу я присвятив розповіді звичайного хлопця з Херсона, у життя якого втрутилася війна. І поділив цю розповідь на три частини - «Минуле», «Теперішнє», «Майбутнє», - уточнив виконавець.

За словами Барських, у першому блоці концерту він виконує пісні, які зробили його популярним. Після нього йдуть треки, написані з початку повномасштабної війни, а завершує шоу блок із нових пісень, які увійдуть до його нового альбому.

- Я щиро вдячний кожному українцю, який знаходить у собі сили приходити на концерти й дарувати незабутні емоції. Полякам - за неймовірну підтримку наших співвітчизників і внесок у нашу спільну перемогу. Кожен ваш квиток — це донат на ЗСУ. Разом до перемоги! – зазначив співак.

У березні артист анонсував благодійний тур Bestseller, з яким відвідає міста Польщі, Німеччини, Казахстану, Іспанії, Чехії, Португалії та Великої Британії. Загалом виконавець планує дати 16 концертів.

Після повномасштабного вторгнення РФ до України Барських відмовився від гастролей у Росії та засудив колишніх колег із країни-агресора, які промовчали про бомбардування українських міст. Артист заборонив використовувати свою музику на території країни-окупанта та розірвав контракти з російськими компаніями.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)