20 червня
Завантажити ще

Портал "МУЗВАР" виручив 200 тисяч гривень за лоти від MONATIK, Барських та Залужного

Портал
Фото: Портал "МУЗВАР"

Портал "МУЗВАР" виручив 200 тисяч гривень для ЗСУ, продавши унікальні лоти від українських зірок та військових під час благодійного концерту "Музика війни". 18 листопада в київському ресторані Boho з молотка пішли зіркові бокси від MONATIK і Макса Барських, колекційна книга "Аркур. Натхнення" от Ростислава Рипки, картина з підписами головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, голови Черкаської ОДА Ігоря Табуреця та автора фрази про "російський корабель" Романа Грибова.  У якості лоту також був представлений набір шотів з кулеметних гільз від волонтера Олександра Слободянюка, браслет з останньої партії металу "Азовсталі", набір від Олександра Нікітюка - автора марок з псом Патроном та інших, фотолот "ЧЛЕН кацапського ЕКІПАЖУ" від журналістів "5 каналу".

Сума, зібрана під час концерту, піде на придбання позашляховика Jeep для Реактивного дивізіону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, а також на закупівлю комплектів термобілизни військовим.

Фото: Портал

Фото: Портал

Фото: Портал

Фото: Портал

Під час благодійного вечора для гостей заспівали Сергій Бабкін, Wellboy, Lely45, Слава Камінська та KORCHENOVA, проект МЮСЛІ UA та гурт ТОНКА, Люся Кава, YATSUTA, ULIANA ROYCE, Gorim & Yuzvik, ARTEANA, Rina Ri, Santorin, Софія Нерс Чорноморських ігор" Маша Данилова. Головною родзинкою концерту став вихід на сцену секретної гості – Наді Дорофєєвої (DOROFEEVA). Артистка презентувала частину програми свого великого шоу, яке відбудеться у Києві у грудні. Ведучим вечора став продюсер та радіоведучий Серж Гагарін, а допомагали йому у цьому фіналісти "Голосу країни-12" група SESTRA.

Фото: Портал

Фото: Портал

Фото: Портал

Фото: Портал

Це вже другий благодійний концерт із унікальними лотами від зірок від "МУЗВАР". У серпні музичний портал виручив 100 тисяч гривень, виставивши на аукціон особисті речі від Андрія Данилка та Макса Барських, комплект легендарних марок «Російський військовий корабель, йди…!», "золотий квиток" на музпремію M1 Music Awards та куртку бренду REwind, створену з парашута підбитого російського СУ-4.

Фото: Портал

Фото: Портал

Новини по темі: Концерти Аукціони