Завантажити ще

У мережі з'явилося раритетне відео: Діма Каднай на старті кар'єри переміг Макса Барських в "Караоке на Майдані"

У мережі з'явилося раритетне відео: Діма Каднай на старті кар'єри переміг Макса Барських в

Учасник " Танців з зірками " Діма Каднай під час третього ефіру сезону-2021 згадав, як 14 років тому робив перші кроки в шоу-бізнесі. Це зараз Діма і його група - завсідники телеефірів, а колись прорватися на екран було проблемою - але Каднай свій шанс використав. Про це 20 вересня повідомляє телеграм-канал " Культурна пральня ", який знайшов і опублікував відео першої появи на екрані 17-річного Діми Кадная і заодно - ще одного широко відомого зараз виконавця.

З'ясувалося, що Каднай "потрапив в телек" через культову програму "Караоке на майдані". У фінальному турі він заспівав Show must go on і виграв у... Коли Бортника (нині Макса Барських), який заспівав Never let you go Діми Білана. І це той випадок, коли кар'єра у того, хто програв фінал склалася не гірше, ніж у який виграв, не дивлячись на абсолютно різні музичні вподобання.

ДОВІДКА

Дімі Каднаю 31 рік. Він родом з Дніпра. Випускник "Фабрики зірок-1" і "Фабрики суперфінал". З 2012 року є солістом групи KADNAY разом з Філіпом Коляденко. У 2020 році артист брав участь в проекті "Маска". Подробиці особистого життя виконавець не розкриває.

Макс Барських родом з Херсона, він ровесник Кадная і також випускник української "Фабрики зірок". У нього вийшли 4 сольних альбоми, один міні-альбом і збірник пісень під псевдонімом MICKOLAI. Про особисте життя не поширюється. Відомо, що Барських зустрічався з подругою дитинства, екс-солісткою групи "ВІА - Гра" Мішею Романової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

KADNAY : Хайповать це не наше - не подобається