Завантажити ще

Режисер фільмів "Вавилон" та "Ла-ла-ленд" Дем'єн Шазелл очолить журі Венеційського фестивалю

Режисер фільмів
Фото: Franco Origlia/WireImage

Американський режисер Дем'єн Шазелл, який отримав премію "Оскар" за режисуру фільму "Ла-Ла-Ленд", очолить журі 80-го Венеційського міжнародного кінофестивалю, що проходитиме з 30 серпня по 9 вересня. Крім нього, до міжнародного журі увійшли французький режисер Аліс Діоп та італійський режисер Джонас Карпіньяно. Про це повідомляється на офіційному сайті кіноогляду.

- Щороку на десять днів це місто мистецтв, місто Тінторетто, Тіціана та Веронезе стає містом кіно, і я дуже радий, що мене запросили очолити журі цього року. Мені не терпиться відкрити для себе новий "урожай" чудових фільмів на 80-му Венеційському кінофестивалі, - прокоментував своє призначення Шазелл.

Дем'єн Шазелл двічі відкривав своїми фільмами Венеційський кінофестиваль - у 2016 році фільмом "Ла-Ла Ленд" та у 2018 році фільмом "Перша людина". Перший отримав 14 номінацій на премію "Оскар" і виграв шість нагород, включаючи премію за найкращу режисуру. Дем'єн Шазелл став наймолодшим режисером, який отримав цю нагороду. Його останній фільм "Вавилон" у головних ролях з Марго Роббі та Бредом Піттом отримав три номінації на премію "Оскар".