22 травня
Завантажити ще

KHAYAT відмовили у виїзді за кордон для виступу у рамках "Євробачення"

KHAYAT відмовили у виїзді за кордон для виступу у рамках
Фото: instagram.com/ado.khayat

Співаку KHAYAT відмовили у виїзді з України за рішенням Мінкульту. Артист мав взяти участь у заході Ukrainian Eurovision Party у рамках "Євробачення" разом із MELOVIN та Alyosha, але його не випустили з країни. Про це 26-річний виконавець повідомив 4 травня у сторіс Instagram.

– І на десерт. Завтра ми мали летіти на концерт у Манчестер. Квитки туди-назад на руках, валіза зібрана Але ніц не відбувається, бо у дозволі на виїзд відмовили. Дякую всім, хто виїхав за кордон від Мінкульту і не повернувся. Через таких сцикунів як ви, навіть маючи неодноразовий позитивний досвід виїзду, виїхати у відрядження тепер практично неможливо. Сподіваюся, що ви всі понесете кримінальну відповідальність, – написав у соцмережах KHAYAT.

Міністерство культури посилило вимоги щодо отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон для чоловіків призовного віку після скандалу зі стендапером Андрієм Щегелем та режисером Тарасом Голубковим. Першому надали тимчасовий дозвіл на виїзд у складі групи, але він не повернувся до України. Другий, незважаючи на повномасштабне вторгнення РФ, продовжив працювати з артистами країни-окупанта – зняв кліп для російської співачки Клави Коки.

KHAYAT закінчив Національний педагогічний університет імені Драгоманова за спеціальністю "англійська та арабська мова". У жовтні 2018 року випустив перший кліп на пісню "Дівчинка". Наступного року взяв участь у дев'ятому сезоні проєкту "Голос країни", де посів третє місце. Двічі брав участь у Нацвідборі на "Євробачення".

Фото: скріншот instagram.com/ado.khayat

Фото: скріншот instagram.com/ado.khayat

Новини по темі: Зірки Заборона