Завантажити ще

Стендапер Андрій Щегель заявив, що "з*бався" з України, отримавши дозвіл Мінкульту

Стендапер Андрій Щегель заявив, що

Український стендап-комік Андрій Щегель в інтерв'ю Роману Скрипіну заявив, що втік з України, отримавши від Мінкульту дозвіл на тимчасовий виїзд з благодійним концертом. Повертатися найближчим часом він не збирається.

- Я в Туреччині. З*бався, як пацюк...Я артист. Я репрезентую Україну за кордоном. Подаєте заявку в Мінкульт, вам Олександр Ткаченко оформляє дозвіл на виїзд і ви виїжджаєте. Мені виїзд робили такі рахіти, які робили його два місяці, бо вони не можуть скласти букви за порядком. У дозволі на виїзд нас виїжджало шість людей, а виїхало п'ять, бо прізвище одного неправильно написали. Так що це все робиться, і дуже легко, - заявив Щегель.

Щегель пізніше сказав, що він все ж не "з*бався", а дозвіл на виїзд за кордон йому офіційно дала держава. 

- Я виходжу з того, що це вибір хлопців – гинути. Я щиро співчуваю кожному, хто вимушений зараз боронити Україну, бо він її любить і щиро співчуваю Україні, що вона переживає найжахливішу трагедію в своїй історії, - сказав Щегель.

Андрій Щегель до 2019 року був резидентом "Підпільного стендапу», співзасновник підкасту Srakadupa. У травні 2022 року ряд його концертів скасували після жарту про загиблих у Харкові: "Інстаграм – це просто сумна х*йня стала. Ти заходиш, ти колись підписувався на тьолку, бо в неї регулярно були фотки зі спортзала, де вона така: "Моя жопа стала ще більше жопою". А зараз ти заходиш, а вона така: "Аа! Під Харковом померли люди". Відписка". 

Дозвіл на виїзд музикантів за кордон видає Міністерство культури з метою зібрати гроші на благодійних концертах або представити Україну на міжнародній культурній арені. 


 

Новини по темі: стендап