Завантажити ще

Єфросиніна пояснила, чому її дочка уникає публічності та де зараз навчається

Єфросиніна пояснила, чому її дочка уникає публічності та де зараз навчається
Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Телеведуча та інтерв'юер Маша Єфросиніна в Instagram часто ділиться з підписниками подіями зі свого життя та публікує фото з 8-річним сином Олександром. Тоді як знімки з 19-річною дочкою Наною у її блозі з'являються дуже рідко. В інтерв'ю "YouTube-канал LIGAnet" Єфросиніна розповіла, що про це її попросила сама спадкоємиця, оскільки абсолютно не любить бути в центрі уваги.

- Нана дійсно дуже не любить публічність. Вона навіть не дозволяє мені розповідати. На всі мої запитання: "Ну чому так жорстко і чому так строго?" вона сказала: "Мама, от уяви собі, що тобі подобається публічність, а мені з точністю до навпаки. Я не розумію всього того, що відчуваєш ти. Мені не подобається, коли мене обговорюють. Мені не подобається, коли говорять за мене. Мені не подобається, коли мене знімають. Мені навіть не подобається, коли дивляться на мене на вулиці. Я того не хочу. Я хочу свободи. Я хочу вільного життя. Я хочу належати сама собі", - розповіла телезірка.

За словами телеведучої, зараз її дочка здобуває освіту в Нідерландах, оскільки хоче бути ближче до сім'ї. Раніше Нана навчалася в Канаді і за часів пандемії коронавірусу була буквально ізольована у студентському містечку, що дуже позначилося на її нервовій системі.

- Вона захотіла поїхати в Канаду, щоб закінчити коледж, який дає можливість вступати в університет без проблем особливих. І, звісно, вона обрала Канаду, і потрапила на ковід. Канада, як відомо, тоді славилася найбільш жорстокою системою ізолювання. Студенти буквально були заперті в своїх резиденціях при університеті, і на неї це справило шалене враження… Просто понівечило її нервову систему. Вона собі своє життя геть по-іншому уявляла… Точно не те, щоб сидіти в комірці зі своїми сусідками і не виходити звідти півроку, - уточнила Єфросиніна.

З початку повномасштабного вторгнення РФ Єфросиніна разом із дітьми перебувала у Києві, потім поїхала до Львова, а пізніше до Європи. Останні пів року телезірка та волонтерка живе на дві країни - Польщу та Україну. Син Єфросиніної перебував у Польщі разом з її мамою. Чоловік телеведучої Тимур Хромаєв пішов добровольцем на фронт та кілька місяців провів під Херсоном та Кривим Рогом.

Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Фото: instagram.com/mashaefrosinina