Завантажити ще

Українсько-польська короткометражка "As it was" увійшла до конкурсної програми Каннського кінофестивалю

Українсько-польська короткометражка
Фото: facebook.com/uafilmacademy

У Каннах відбудеться прем'єра короткометражного польсько-українського фільму режисерів Анастасії Солоневич та Дам'яна Коцура "As it was". Картина боротиметься за перемогу в основній конкурсній програмі короткометражок разом із кінострічками з Аргентини, Колумбії, Іспанії, США, Франції, Угорщини, Індонезії, Ісландії, Норвегії, Польщі та Великобританії. Про це повідомляється на офіційному сайті кіноогляду.

Зйомки фільму проходили у Києві та Берліні у січні 2023 року продакшном "Exa studio". Головні ролі у картині зіграли актори Валерія Березовська та Кирило Земляний.

Фільм розповідає про події, що відбуваються взимку 2023 року у Києві. У центрі сюжету - дівчина на ім'я Лєра, яка після року життя у Берліні ухвалює імпульсивне рішення поїхати до Києва - вперше за увесь час повномасштабної війни. Дорогою вона дізнається, що її родина не у столиці і приїде лише наступного дня. Лєра зустрічає свого друга Кирила, з яким проводить день, як колись до російського вторгнення до України. Вранці дівчина бачиться зі своєю мамою та сестрою і нарешті почувається вдома. Але все ще сумнівається, залишатися їй у рідному місті чи виїхати.

Фото:facebook.com/uafilmacademy

Фото:facebook.com/uafilmacademy