19 червня
Завантажити ще

«Флеш»: вийшов новий український трейлер кінокоміксу, що перезавантажить кіновсесвіт DC

«Флеш»: вийшов новий український трейлер кінокоміксу, що перезавантажить кіновсесвіт DC
Фото: facebook.com/WarnerBrosPicturesUkraine

Компанія Warner Bros. Pictures опублікувала другий український трейлер пригодницього кінокоміксу DC «Флеш» - одного з найочікуваніших фільмів року. 

За сюжетом Баррі Аллен застосовує свої суперздібності, щоб повернутись у минуле та врятувати свою матір. Але випадково змінює майбутнє та опиняється в іншій реальності, де є ще один Баррі Аллен, але без надзвичайних здібностей Флеша.

Натомість в цій реальності повертається генерал Зод, який погрожує знищити все, а от супергероїв, які б могли врятувати світ, не існує.

На щастя, тут є Бетмен, хоч і зовсім інший, ніж у світі Флеша. І цього Бетмена треба умовити допомогти визволити з в’язниці Супердівчину, щоб у світу з’явився шанс на порятунок, а у Флеша – повернутись в свою реальність.

«Флеш» - сольний фільм про надшвидкісного героя Баррі Аллена – став основою для перезапуску всесвіту DC. Новий керівник DC Studios Джеймс Ганн заявив, що вже подивився «Флеша» і назвав його  «можливо, одним з найкрутіших супергеройських фільмів в історії, який перезавантажує все для франшизи».

Прем’єра «Флеша» в Україні  запланована на 15 червня 2023 року.

Режисер: Андрес Мускетті (Дилогія «Воно», «Мама») 

В головних ролях: Езра Міллер, Саша Кає, Майкл Шеннон, Рон Лівінґстон, Майкл Кітон, Бен Аффлек.