Завантажити ще

"Викрутили гайки на колесі": "Антитіла" ледь не потрапили в ДТП у Парижі

Фото: instagram.com/antytila_official

Гурт "Антитіла" ледь не потрапив у ДТП під час повернення додому з Парижа. Як виявилось, за кордоном недоброзичливці викрутили гайки на одному з коліс авто, на якому пересувався колектив. Воно відпало в дорозі, мікроавтобус дивом не перекинувся. Про це музиканти розповіли на офіційній сторінці гурту в Instagram.

- Не без пригод. Коли тобі під час виступу в Парижі викрутили гайки на колесі турового авто. Коли на швидкісному європейському автобані розгойданим колесом повністю зрізало болти, і колесо, відпавши, зависло на гальмівному диску, нарізаючи металеву стружку. Тільки завдяки майстерності водія мікроавтобус з командою в цей момент не перевернувся, і навіть вдало зупинився до подій, які б мали важкі наслідки. В ці моменти ти розумієш, що пильність під час війни не можна послаблювати ніколи, бо ворог може бути всюди, – зазначили музиканти.

При оцінці пошкоджень було виявлено подряпини при спробі викрутити свіжопофарбовані диски та гайки на колесах. Колектив не знає, хто міг бути винуватцем інциденту: небайдужі "шанувальники" чи росіяни, які жили з музикантами в одному готелі.

- Не знаємо, кому «дякувати» – сусідам мскл в готелі, які можливо прийшли тихенько послухати наш концерт, чи просто небайдужим «прихильниками» нашої діяльності і творчості в Парижі, але головне – що все нормально! Все переживемо! – уточнили артисти.

У рамках благодійного туру на підтримку України гурт уже виступив у містах Польщі, Ізраїля та Франції. У червні у "Антитіла" заплановано концерти в Ужгороді та Чернівцях.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Антитіла / Antytila (@antytila_official)

Новини по темі: ДТП Антитіла