Завантажити ще

“Антитіла” заспівали на Sanremo, де обрали представника Італії на Євробачення-2023

“Антитіла” заспівали на Sanremo, де обрали представника Італії на Євробачення-2023
Фото: facebook.com/ukr.embassy.italy

Антитіла” виконали свою нову пісню «Фортеця Бахмут» на фестивалі Sanremo-2023. Український гурт виступив в останній день найрейтинговішого телевізійного пісенного конкурсу в Італії. Його переможцем став співак Марко Менгоні і він поїде на "Євробачення-2023" від країни з піснею Due vite. Менгоні вже представляв Італію на "Євробаченні" у 2013 році та посів сьоме місце.

- «Фортеця Бахмут» наживо для двадцятимільйонної аудиторії та найважливіший меседж сьогодні: Україна стоїть. Україна бореться. Україна переможе! Дякуємо організаторам Sanremo 2023, - йдеться у фейсбуці гурту “Антитіла”.

“Антитіла” виступили після того, як зі сцени зачитали звернення Володимира Зеленського. У перший день фестивалю 7 лютого стало відомо, що відеозвернення президента України не покажуть через критику деяких італійських політиків.

Італійське агентство ANSA повідомило, що Зеленський подякував італійському народу та його лідерам, які разом з Україною наближають перемогу. Він висловив упевненість у тому, що Україна переможе завдяки голосу свободи, демократії і, звичайно ж, культури. Президент побажав успіхів фіналістам та запросив переможця до Києва святкувати день перемоги. 

У жовтні “Антитіла” заспівали на “Голосі Польщі” пісню 2Step, яку записали разом із Едом Шираном.