Завантажити ще

Світлана Тарабарова втретє стала мамою

Світлана Тарабарова втретє стала мамою
Фото: прес-служба TARABAROVA

Українська співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) утретє стала мамою. У артистки та її чоловіка Олександра Бондаря народилася друга донька. Радісною новиною зірка поділилася з підписниками у Instagram, опублікувавши знімок із лікарняної палати, де тримає на руках новонароджену. Зріст дівчинки становить 54 см, а вага -3830 г .

- Донечка, як ми на тебе чекали. Ти прийшла в цей світ у найважчі часи нашої історії. Але ми дуже мріємо, щоб ти росла у світі, а слово війна ти чула лише на уроках історії. Зростай здорова, щаслива, в любові.
Твої безмежно втомлені, але настільки ж безмежно щасливі батьки, - зазначила зірка.

Про те, що знову стане мамою, виконавиця повідомила в листопаді 2022 року. У Тарабарової та її чоловіка, менеджера Олександра Бондаря, вже є двоє дітей – 4-річний син Іван та дворічна донька Марія.

Тарабарова стала популярною після проєкту "Фабрика зірок-2", за підсумками якого почала співати у гурті REAL O разом із Регіною Тодоренко, Ліною Міцукі та Оленою Виноградовою. У 2012 році Тарабарова покинула колектив та розпочала сольну кар'єру. Найвідомішими її піснями є "Мы верим в любовь", "Добре з тобою", "Маніфест".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Світлана Тарабарова (@tarabarova)