1 червня
Завантажити ще

Тарабарова вивезла з Херсона батьків, які 8 місяців жили під окупацією

Тарабарова вивезла з Херсона батьків, які 8 місяців жили під окупацією
Фото: instagram.com/tarabarova

Українська співачка Світлана Тарабарова майже через 10 місяців війни змогла евакуювати своїх батьків з деокупованого Херсона. Про це вона повідомила у своєму інстаграмі.

- Так, я знаю, багато хто тримається за стіни, в яких прожили все життя. Я сама 1,5 місяця благала своїх батьків, і тільки вчора нам вдалося їх вивезти, - написала Тарабарова.

Також артистка закликала всіх жителів Херсона евакуюватися з міста, яке перебуває під постійним вогнем військ Росії.

– Друзі, це дуже важливо. Усі, хто зараз у Херсоні, на острові – евакуюйтеся! Ворог знаходиться на тому березі Дніпра. Район перебуває у небезпеці. Забезпечити постачання води та електрики неможливо, - зазначила співачка.

Тарабарова закликала своїх співвітчизників звертатися до офіційних штабів у Херсоні, щоб безпечно евакуюватись із міста.

ДОВІДКА

Українській співачці Світлані Тарабаровій – 32 роки. Дівчина стала популярною  завдяки участі у проєкті "Фабрика зірок-2", після якого вона увійшла до складу групи "REAL O". Колектив артистка залишила у 2012 році та розпочала сольну кар'єру. Світлана одружена з 2016 року з менеджером Олександром Бондарем. Пара виховує 4-річного сина Івана та дворічну дочку Марію. На початку листопада стало відомо, що пара чекає на третю дитину.