Завантажити ще

Малюнки нащадків Джамали, Тарабарової та інших дітей передали захисникам на фронт

Малюнки нащадків Джамали, Тарабарової та інших дітей передали захисникам на фронт
Фото: PR Batteries

Благодійний фонд "Ціль" у рамках загальнонаціонального проєкту подяки захисникам передав на фронт понад 1500 малюнків від українських дітей. Кілька коробок із дитячими роботами команда проєкту разом із співачкою Світланою Тарабаровою (TARABAROVA) віддала представникові пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрію Юсову 29 листопада. Це рекордна кількість дитячих малюнків, яку колись було передано військовим.

- Маємо пам’ятати, що ця війна ведеться не тільки за території. Це війна за майбутнє. Тому дуже важливо підтримувати зв’язок поколінь. Нашим захисникам важливо відчути підтримку. А дітям необхідно розуміння героїзму тих, хто сьогодні боронить Україну, – зазначив Андрій Юсов. – До того ж війна не триватиме вічно. Після нашої Перемоги одним з головних завдань стане турбота про наступне покоління українців. У тому числі виховання патріотизму та здатності захищати свою свободу.

За словами організаторів проєкту, малюнки для військових надходили з усіх куточків України і навіть з-за кордону, де наразі перебуває багато українських дітей. Серед сотень дитячих робіт є і малюнки дітей знаменитостей: сина Джамали, доньки Тоні Матвієнко, сина та доньки Світлани Тарабарової, сина Ганни Завальської, онука Ірини Данилевської та синів Маші Дідковської. Їх передадуть у найгарячіші точки, військові частини, лікарні та підрозділи, вони будуть подаровані особовому складу та стануть окрасою місць розташування військових і бліндажів.

Дитячі малюнки також отримали друге – цифрове - життя. Благодійний фонд перетворив їх на NFT, які незабаром будуть продані на аукціоні на криптобіржі. Виручені кошти підуть на розробку архітектурного рішення проєкту Дитячого садка майбутнього, який буде збудовано відповідно до найкращих світових практик з дотриманням вимог енергоефективності.

Дитина, чию роботу буде продано за найвищою ціною, отримає подарунок - Apple IPad Air з олівцем Apple Pencil для малювання від співака Артема Пивоварова.

– Дитячі малюнки завжди викликають теплі спогади та усмішку, а наразі вони ще й нагадують нашим захисникам, що вони захищають не когось абстрактного, а свою країну, свою сім'ю та наших дітей, – поділилася Тарабарова.

Зірковим амбасадором проєкту подяки "Малюнок Герою" стала співачка TARABAROVA. Раніше у соцмережах артистка показала картину, створену її сином Іваном та донькою Марією. Діти намалювали сюжет мирної України – рідний дім з українським прапором на даху, яскравим сонцем та мирним небом.

Фото
Фото
29 Листопада 202215:05