Завантажити ще

Тарабарова про членів команди: Під час війни стали таксистами та займаються YouTube

Тарабарова про членів команди: Під час війни стали таксистами та займаються YouTube
Фото: instagram.com/tarabarova

Співачка Світлана Тарабарова зізналася, що напад РФ на Україну позбавив її команду можливості заробляти. З 24 лютого частина її колективу "перекваліфікувалася", а хтось і зовсім змінив сферу діяльності, щоб вижити в умовах повномасштабної війни. За словами Світлани, танцівниці, які співпрацюють із нею, тепер дають майстер-класи, кілька людей із команди вимушено працюють у таксі, а музиканти зайнялися просуванням медіаплатформ.

- Насправді армія вимушених таксистів отримала й кілька людей із нашої команди. Хтось із танцівниць викладає танці, гітарист професійно зайнявся YouTube-просуванням, – розповіла виконавиця в інтерв'ю 24 каналу.

Тарабарова додала, що всі члени команди також продовжують працювати з нею та брати участь у благодійних концертах.

- Окрім цього, вони також "воюють" разом зі мною на музичному фронті і вже відвідали з концертами багато військових частин. Це важко, але щиро сподіваюся, що дуже скоро все зміниться і я зможу зібрати команду у тому самому складі, – зазначила співачка.

Раніше Світлана зізналася журналістам, що через війну в Україні її родина зіткнулася з фінансовими проблемами. Артистка більше не в змозі виплачувати кредит за квартиру та виставила на продаж свій будинок.

Новини по темі: Світлана Тарабарова