Завантажити ще

Організатор гастролей Щегеля подає на нього до суду: Підставив колег та країну

Організатор гастролей Щегеля подає на нього до суду: Підставив колег та країну
Фото: instagram.com/shchehel2.0

Засновник продюсерського центру Comedy Space Сергій Чудаєв заявив, що подає до суду на скандального коміка Андрія Щегеля, який після гастролей не повертався в Україну і заявив, що "це вибір хлопців – гинути за свободу України". Про це він розповів 24 каналу.

- Своїми діями він підставив велику кількість колег, мене та країни загалом. Він мав конкретну мету і завдання, яке він мав виконати, він за неї навіть не брався. Така поведінка – це егоїзм і деструктив, – обурився Сергій Чудаєв, додавши, що не вірить вибаченням Щегеля. - Побачивши заголовну картинку, мені стало ясно. Суть тексту не така важлива, так виглядає переляканий кіт, що нашкодив, який отримав тапком, але не розкаявся Андрій Щегель. Я солідарний з українцями і не вірю у щирість його заяв.

Чудаєв додав, що подає до суду на Андрія Щегеля через порушення умов договору та репутаційні збитки. За його словами, після скандалу Comedy Space ускладнило спілкування з деякими артистами, крім того, серйозно постраждала ділова репутація компанії.

1 березня Щегель заявив, що отримав від Мінкульту дозвіл на тимчасовий виїзд із країни, але повертатися не має наміру. Обурення викликали слова Щегеля про військових: "Я виходжу з того, що це вибір хлопців – гинути". Після шквалу критики стендапер у випуску авторського подкасту srakadupa порівняв Україну з Північною Кореєю та заявив, що готовий ніколи більше сюди не повертатися.

Через скандал зі Щегелем Міністерство культури посилить вимоги на отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон для чоловіків призовного віку. У міністерстві підтвердили, що Щегель перебував у складі групи, якій було надано тимчасовий дозвіл, але не повернувся до України.