Завантажити ще

Король Чарльз III у Берліні зустрівся з українськими біженцями

Король Чарльз III у Берліні зустрівся з українськими біженцями
Фото: Phil Noble- Pool/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III у рамках свого візиту до Німеччини відвідав центр для українських біженців у колишньому берлінському аеропорту "Тегель". У тимчасовому притулку монарх поспілкувався з переселенцями та зіграв із ними у настільний футбол, а також поговорив зі співробітниками центру, які координують його роботу. Разом з Чарльзом III приміщення оглянули федеральний президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр і бургомістр Берліна Франциска Гіффай. Про це пише US News.

На другий день свого візиту до Німеччини Чарльз III також виступив у німецькому парламенті, де у своїй промові згадав про захист та допомогу Україні.

- Світ із жахом спостерігав за тим, що відбувається, але ми не залишилися осторонь. Навіть якщо ми відчуваємо відразу до жахливих сцен руйнувань, ми можемо черпати сили у нашій єдності – у захисті України, миру та свободи, – зазначив монарх.

Чарльз III і Камілла прибули до Німеччини 29 березня, зустрівшись із президентом країни Франком-Вальтером Штайнмаєром та першою леді Ельке Бюденбендер біля Бранденбурзьких воріт. Увечері вони стали гостями державного бенкету.

Фото
Фото
30 Березня17:25