Завантажити ще

Королева Камілла в Німеччині прийшла на вечерю у діамантовій діадемі та намисті Єлизавети II

Королева Камілла в Німеччині прийшла на вечерю у діамантовій діадемі та намисті Єлизавети II
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III і королева-консорт Камілла під час візиту до Німеччини відвідали державний банкет у якості правлячих монархів. Захід проходив у державному палаці Бельвю. Про це пише Daily Mail.

Під час офіційного прийому королева-консорт Камілла з'явилася у чорній сукні з вишивкою від дизайнера Брюса Олдфілда. Свій образ вона доповнила діамантовою діадемою Boucheron у вигляді сот та дорогоцінним намистом, які любила носити покійна Єлизавета II. Дружина Чарльза III також одягла родинний орден Підв'язки королеви Вікторії.

Сам монарх обрав для гала-вечері чорний фрак із сорочкою, який доповнив білою краваткою, орденом Бані, мініатюрними медалями та поясом ордену "За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина" І ступеня, який йому напередодні вручив президент країни.

Президент Німеччини відвідав захід у схожому образі. Його дружина Ельке Бюденбендер віддала перевагу рожевій сукні, доповнивши її накидкою схожого кольору і білими туфлями-човниками.

Під час вечері Штайнмайєр зробив королю Великобританії зворушливий подарунок. Щоб нагадати монарху про його "тісні відносини з Німеччиною", Франк-Вальтер подарував йому рідкісну дитячу фотографію, на якій Чарльз III зображений з його покійним батьком, принцом Пилипом.

– У віці 13 років ви приїхали до Німеччини – без офіційного прийому, без преси, без фотографів. І, тим не менш, є чарівна фотографія, на якій ви зображені разом з вашим батьком, принцом Філіпом, коли ви прибуваєте в аеропорт Франкфурта, - зазначив Штайнмайєр. - Молодий журналіст, на той час лише стажер, зробив цей знімок на асфальті. І мені дуже приємно подарувати вам цю фотографію на згадку про цей особливий момент сьогодні, через 61 рік, на знак вашого давнього тісного зв'язку з нашою країною.

У другий день візиту до Німеччини Чарльз III зустрінеться з канцлером Олафом Шольцем, бургомістром Берліна Францискою Гіфай, президентом Бундестагу Бербель Бас та виступить у німецькому парламенті. Король також планує відвідати Центр українських біженців у колишньому аеропорту "Тегель".

Фото
Фото
30 Березня 202310:53