Завантажити ще

Королева Данії відклала частину поїздок на наступний рік через операцію на спині

Королева Данії відклала частину поїздок на наступний рік через операцію на спині
Фото: Rune Hellestad/Getty Images

Королева Данії Маргрете II відклала низку літніх заходів після проведеної операції на спині. У травні та червні монарх мала здійснити турне регіонами країни, але ці візити були перенесені на 2024 рік, щоб дати їй більше часу на відновлення. Про це пише журнал Hello.

Після оголошення змін у маршруті монарха Датський королівський двір заявив, що хоча одужання Маргрете II йде добре, її участь у публічних заходах буде меншою, ніж зазвичай. Були відкладені поїздки на острови Борнхольм, Ертхольмен та муніципалітет Халснес. Однак частина запланованої подорожі все ж таки відбудеться.

Її Величність розпочне круїз у районі Холмен 2 травня 2023 року, щоб відзначити початок вітрильного сезону. З Копенгагена Маргрете II вирушить до Гельсінгера, де  огляне замок Кронборг, а потім здійснить зворотний шлях.

Королева Маргрете перенесла серйозну операцію на спині у лютому цього року. Під час реабілітації обов'язки монарха по черзі виконували старший син, кронпринц Фредерік, та її сестра, принцеса Бенедикте. Очікується, що королева Данії вперше з'явиться на публіці 16 квітня, коли вона відзначатиме свій 83-й день народження.

Новини по темі: королівська сім'я