Завантажити ще

Король Чарльз III прибув до Німеччини з першим закордонним візитом у якості монарха

Король Чарльз III прибув до Німеччини з першим закордонним візитом у якості монарха
Фото: Sean Gallup/Ben Birchall/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III та королева-консорт у середу, 29 березня, прибули до Берліна. Це перший державний візит монарха за кордон із початку його правління. Про це пише ВВС.

Літак з королівською родиною на борту приземлився в аеропорту Берлін-Бранденбург, потім подружжя вирушило на зустріч із президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і леді першою Ельке Бюденбендер біля Бранденбурзьких воріт. Монархів вітали як високопоставлені особи, а й шанувальники королівської сім'ї.

Король та королева-консорт також відвідали президентський палац Бельвю, де розписалися у гостьовій книзі. Після цього лідер Німеччини показав королю сад, де вони разом посадили дерево. Ввечері Чарльз та Камілла стануть гостями державного бенкету.

Для візиту в Німеччину королева-консорт Каміла обрала блакитне сукню та підібрала пальто в колір, доповнивши образ капелюшком із волошками – на знак поваги до квітки, яка є символом країни. Король Чарльз III у якості дипломатичного жесту також вибрав краватку волошкового кольору.

Перша леді Німеччини Ельке Бюденбендер на зустрічі з монархами з'явилася у червоному пальто, доповнивши образ нюдовими туфлями-човниками, а також підібрала капелюх подібного кольору.

У другий день візиту до Німеччини Чарльз III зустрінеться з канцлером Олафом Шольцем, бургомістром Берліна Францискою Гіфай, президентом Бундестагу Бербель Бас, а ще виступить у німецькому парламенті. Король також планує відвідати Центр українських біженців у колишньому аеропорту Тегель та зустрітися з людьми, які знайшли притулок в країні.

У статусі принца Уельського Чарльз здійснив 28 офіційних візитів до Франції. Покійна королева Єлизавета ІІ востаннє відвідувала країну влітку 2015 року.

Фото
Фото
29 Березня20:36