Завантажити ще

Дружба закінчилася: Слава Дьомін припинив спілкування з Алексом Топольським

Дружба закінчилася: Слава Дьомін припинив спілкування з Алексом Топольським
Фото: instagram.com/alex_topolsky/slavademin_official

Радіо- та телеведучий Слава Дьомін зізнався, що припинив спілкування з другом - головним героєм реаліті "Холостяк-12" Алексом Топольським. У новому дайджесті на своєму YouTube-каналі шоумен заявив, що їхня дружба добігла кінця через різні погляди на життя.

- Досить сумна для мене тема. Ви мені в Instagram писали багато запитань щодо того, чому в мого кума Алекса Топольського на одному з постів звучить російська музика. Нагадаю, що Алекс зараз на Балі і розповідає про своє особисте життя у себе в Instagram. Отож хочу вас попросити не писати мені більше про Алекса, адже ми за місяць після завершення шоу "Холостяк" припинили спілкування через розбіжності у поглядах на життя та стосунки між людьми. Зараз я не маю жодного відношення до його життя, – наголосив Слава.

Дьомін побажав Алексу знайти справжнє кохання, яке змінить його життєві погляди.

- Так, ми дружили з самого дитинства, але іноді настає момент, коли дружба закінчується, коли не хочеться втрачати гармонію із собою. Це мої погляди, а Алексу бажаю якнайшвидше знайти справжнє кохання, яке змінить його життєві принципи, - уточнив телеведучий.

Топольський та Дьомін - обоє зі Львова, товаришували з дитинства. Бізнесмен також є хрещеним батьком сина Слави Дьоміна 13-річного Влада.

Дьомін та Топольський дружили з дитинства Фото: instagram.com/alex_topolsky

Дьомін та Топольський дружили з дитинства Фото: instagram.com/alex_topolsky

Новини по темі: Холостяк телеведучий