Завантажити ще

Фіналістка "Холостяка-12" розповіла про спроби Топольського налагодити спілкування та про ревнощі бойфренда

Фіналістка
Фото: instagram.com/sasha_wise28

У фіналі реаліті СТБ "Холостяк-12" Алекс Топольський зробив вибір на користь Катерини Лозовицької, відправивши додому Сашу Мудру. Однак, як з'ясувалося пізніше, не лше намагався відновити спілкування з нею, а навіть пропонував зустрітися. В інтерв'ю YouTube-каналу "Олицька" Мудра розповіла, що бізнесмен написав їй за день до війни.

– Після того, як закінчився проєкт, Алекс усім почав писати. Саме мені він написав за день до війни. Проєкт закінчився 22 січня. За день до постшоу він пише: "Слухай, може, каву сходимо поп'ємо?" І для мене це було дивно. Я одразу подумала, що нас будуть знімати якісь приховані камери, щось із розряду "Ось він мене "відшив", а я при першому ж повідомленні ось так до нього біжу - "Алекс, де ти?". Я написала, що "так, можна", - згадала Саша.

Дівчина зізналася, що після 24 лютого також спілкувалася з Топольським і він кликав її на Балі.

- Коли я не була ще з хлопцем, ми зідзвонювалися. Він якесь таке довге сентиментальне повідомлення написав... "Ми так багато пройшли, я за тебе заступався". Він реально за мене заступався. У кожному епізоді він мав можливість випроводити мене і сказати: "Саш, взагалі, що таке?" Але він цього не робив, бо я йому подобалась. Взагалі, це манера поведінки, коли чоловікові подобається жінка і він все вибачатиме. І після того повідомлення я подумала, що зідзвонюсь із ним. Ми так посиділи, потеревенили. Він розповів про своє життя, я - про своє. Сказала, що маю хлопця. Він одразу сказав мені: "Я вам даю два місяці. Ти не будеш з ним щаслива". Я кажу: "А з ким я буду щаслива? З тобою?" Він відповідає: "Ну, прилітай на Балі і дізнаєшся", - поділилася Мудра. -  Навіть якщо ми потрапляємо на іншу планету, де Алекс щось робить заради дівчини і він, приміром, прилітає до мене до Нью-Йорка - ні [не дам йому шансу].

Але й на цьому Холостяк не припинив спроби налагодити спілкування із Сашою. За її словами, одного разу Топольський зателефонував по відеозв'язку під час показу однієї з серій, яку вона дивилася разом з хлопцем-американцем.

- Дзвонить Алекс по відеозв'язку, на екрані його фото. І я ось так [застигла]: "Ааааа". Хлопець каже: "Що він хоче? Візьми [слухавку]". Алекс каже: "Ой, а ти що, там не одна?" Ні, сиджу і на тебе чекаю, пелюстки троянд складаю у коробку і мрію. Ну як? Рівень нарцисизму у Алекса просто зашкалює. Наша розмова була протягом двох хвилин. "Я не можу з тобою говорити". Він відповідає: "Давай, я зрозумів. Потім наберемося". Я скидаю. А тепер спробуй пояснити, що ти не "лисий". А в мене ж хлопець ані російською, ані українською не розмовляє, - зазначила Саша. - Щоп'ятниці, коли я сідала дивитися шоу.... щоразу була сварка.

Раніше Мудра розповідала, що після фіналу "Холостяка" заблокувала Топольського у всіх соцмережах, і наразі він усіляко намагається її "вколоти".

 

Новини по темі: Холостяк