3 жовтня
Завантажити ще

Ексучасницю "Холостяка" оштрафували у львівському трамваї

Ексучасницю
Фото: instagram.com/lionilal/?hl=uk

Блогерку та учасницю 10-го сезону реаліті-шоу "Холостяк" Аліну Ляшук оштрафували у львівському трамваї. Як стверджує дівчина, вона купила квиток, але не встигла закомпостувати його. Про це Аліна повідомила у соцмережах.

Дівчина їхала не сама. Вона розповіла, що купили квиток на трамвай ще на зупинці. Коли транспорт під'їхав, вони зайшли туди разом з контролерами, не встигли закомпостувати квиток, як її одразу ж оштрафували.

- Це була найдорожча поїздка в трамваї. Два штрафи по 200 гривень. Сиділи ми на зупинці, купили квитки. Зайшли двоє кондукторів, абсолютно без якогось відчуття такту, без дистанції, з чаєм, ніби вони просто відпочивають і ходять збирати гроші. Ми навіть однієї зупинки ще не проїхали, сіли з ними одночасно в трамвай, купили квитки, а вони підходять до нас і кажуть: "200 гривень штрафу". Я кажу: "Тобто 200 гривень штрафу?" І отак ми оплатили штраф, бо вони стояли над нами, здійняли шум, хотіли викликати поліцію, - розповіла в сторіс Аліна.

Люди, які їхали в трамваї, заступилися за Ляшук, звернули увагу на те, що контролер на роботі й під час розмови з пасажирами пив гарячий чай.

Хоча немає правил, які забороняли б контролеру або пасажиру перебувати у транспорті з напоями та їжею, у міській раді вже відреагували на скандал. Заступник директора Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій заявив, що контролера "депремійовано", пише "Канал 24".

 

Новини по темі: Штрафи Трамвай Холостяк