Завантажити ще

У ведучої ТСН Алли Мазур помер батько

У ведучої ТСН Алли Мазур помер батько
Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

У родині телеведучої Алли Мазур сталося лихо. Не стало батька журналістки Григорія Францовича Мазура. Про це ведуча ТСН повідомила підписникам у соцмережах, показавши їхні спільні архівні знімки.

- Я завжди тобою пишалася. Знала, що у мене найкращий у світі тато, і відчувала себе навіть долученою до такого собі «ордену посвячених». Бо знаєш, як круто було у 5 років заходити до твого кабінету практично без стуку, оминаючи чергу, - бо там МІЙ тато лікує зуби іншим! Вже пізніше я зрозуміла, що проходити поза чергою - недобре, без стуку - до кабінету не можна. І взагалі мені пояснили, що відволікати тата під час роботи не треба. Але у 5 років ще можна було зайти і запитати, коли ти збираєшся додому - ми жили неподалік. А головлікар, зустрічаючи тебе, малу, по дорозі, тисне руку і запитує, як справи. Бо у самого приблизно такого ж віку діти… Може, відтоді у мене немає пієтету перед чинами? - написала Алла.

Причину смерті батька Мазур не назвала, проте уточнила, що незадовго до цього він пережив інсульт. У публікації журналістка подякувала рідній людині за підтримку й за те, чого він встиг її навчити.

- Ти навчив мене максималізму в роботі. Працював до останнього пацієнта у черзі, навіть поза робочим часом, переживав за кожного. І вдома я часто чула, як ти розповідав мамі про особливо складні випадки і як ти все ж таки врятував той зуб… А потім, років через 30, коли я вже працювала на телебаченні, хтось із твоїх тодішніх пацієнтів передав велику подяку: бо той вилікуваний тобою зуб і далі справно служить господареві…

Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

- Як не дивно, не мама, а саме ти показав мені, як смажити картоплю. Мама навчила готувати багато інших страв. А тоді вона була у пологовому, от-от мала народити брата… Ну і довелося входити в роль господині - у 7 років це так прикольно… А потім було вивчення твоєї домашньої бібліотеки: з неї я стартувала. Ти збирав книги про другу світову, переважно мемуари, все хотів докопатися до правди. І саме там я вперше дізналася про драматичну історію Ріхарда Зорге - легендарного розвідника, долю якого ще з часів Сталіна замовчували…
І коли я вирішила йти в журналістику - а не вашими слідами в медицину - вдячна вам з мамою, що ви мудро сказали: це твій вибір, вирішуй сама. Ми поруч.

А ще ти терпляче переносив мої експерименти та "блискучі ідеї". І навіть не образився, коли я років у 8 вчилася накручувати волосся на бігуді саме на твоїй шевелюрі, поки ти спав. І вранці, коли треба було поспішати на роботу - ця накручена шевелюра розпадалася у різні боки... Ти так само погодився на мою ідею і зараз, наприкінці 2022-го. Я купила нам усім святкові светри і наполягла, щоб ми зустрічали 2023 рік саме так: треба ж якось підняти настрій, коли тебе обстрілюють? І ось які ми гарні з тобою, у наших яскравих светрах... Я тоді ще не знала, що Новий рік разом зустрічаємо востаннє, – зазначила Мазур.

Алла Мазур народилася у сім'ї стоматолога та дитячої медсестри, але не пішла стопами батьків, а отримала диплом журналіста у київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка. З 1997 року Мазур 8 разів визнавали найкращою телеведучою новин за версією премії "Телетріумф". Вона не коментує своє особисте життя. Алла виховує 14-річного сина Артема, але свого обранця старанно приховує. У листопаді 2019 року у телеведучої діагностували онкологію, яку вона поборола за 10 місяців.

Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

Новини по темі: Втрати телеведучий