Завантажити ще

Ігор Ласточкін про рідних у РФ: Батько піддається впливу пропаганди, а братові байдуже

Ігор Ласточкін про рідних у РФ: Батько піддається впливу пропаганди, а братові байдуже
Фото: instagram.com/lastochkin_igor

Телеведучий та гуморист Ігор Ласточкін зізнався, що не спілкується з батьком та братом, які живуть у Росії. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артист розповів, що його тато довгий час страждав від алкогольної залежності. Шоумен припустив, що батько, незважаючи на наявність вищої освіти, став геть дурним через тривале вживання алкоголю, тому зараз легко піддається впливу російської пропаганди.

- Батька, коли я вже не їздив у Росію, лікував від алкозалежності. Це було дуже дорого. Я взагалі з дитинства мріяв, щоб він кинув пити. Те, що він був залежним, залишало свій відбиток... Він міг іноді розпускати руки, але насильства не було. До нас з братом він не ліз. Безчинствував до безладу, міг бомжа привезти додому... Він вилікувався, але так довго вживав, що від мозку, як мені здається, вже нічого не залишилося. Він дуже швидко підсів на російську пропаганду, надсилав мені посилання на якихось "експертів", російських політологів... Потім перейшов на Соловйова, надсилав мені усілякий непотріб, – уточнив артист.

Говорячи про брата, Ласточкін зазначив, що він абсолютно байдужий не лише до війни в Україні, а й до життя загалом. Актор заявив, що коли відбувся повномасштабний напад Росії на Україну, батько та рідний брат ніяк на це не відреагували. Тоді комік сам вирішив зв'язатися із ними.

- Вони всі мовчали. Я їм на другий тиждень написав: "Ви, тварюки, хіба вас взагалі не повело, що у нас тут відбувається? Що зі мною?" - Вони відповіли: "Мама сказала тобі не писати". Мама тут зрозуміла, що я хочу всіх їх розірвати за їхню бездіяльність, боягузтво, – розповів Ігор.

Ласточкін народився у Шимкенті (Казахстан), а після закінчення школи приїхав навчатися до Дніпра. Мама коміка зараз живе разом із ним в Україні, а батько із братом у РФ. Батьки Ігоря, як і раніше, не розлучені. При цьому, за словами телеведучого, вони не підтримували зв'язок.

Раніше екс-чоловік Тетяни Денисової співак Олександр Кривошапко розповів, що хореограф відмовилася від українського громадянства та отримала російський паспорт.

 

Новини по темі: Сім'я Ігор Ласточкин