Завантажити ще

Анатолій Анатолич розповів, як загинув його батько: Погана компанія, ножові поранення

Анатолій Анатолич розповів, як загинув його батько: Погана компанія, ножові поранення
Фото: instagram.com/p/CokWlBTsRvm/

Український шоумен та телеведучий Анатолій Анатолич поділився трагічними подробицями зі свого життя. Він розповів своїм підписникам в Інстаграмі, що його батько загинув, коли він був зовсім маленьким.

– Я виріс без батька. Його не стало, коли мені було 2,5. Трохи старший за Ніл. Жодних геройських історій про тата-космонавта. Кривий Ріг. Погана компанія. Ножові поранення, – розповів телеведучий.

Як зазначив Анатолій Анатолич, все своє дитинство він провів в оточенні матері та бабусь, з якими йому "було класно". У дитинстві він був хворобливою дитиною, але жінки завжди оточували її турботою.

- Все літо я провів у Скадовську, куди позмінно сидіти зі мною на морі приїжджали то мама, то бабуся, то прабабуся. У Скадовську, бо я вічно хворів на бронхіти і взагалі незрозуміло як вижив, і тому мені потрібне було йодоване повітря. Так ось це без тата. Але хотів би написати, що мені було погано, але не можу. У мене були бабусі та мама. З ними було класно, – зазначив він.

Телеведучий вважає, що виріс би іншою людиною, якби її виховував батько. Водночас він наголосив, що без батька виріс "непоганим чудаком". Шоумен зізнався, що сумнівається у "важливості" ролі батька у вихованні дітей, але хоче бути важливим для своїх трьох дітей.

 

Новини по темі: Анатолій Анатоліч