Завантажити ще

Українські актори закликали СТБ не випускати в ефір серіал з росіянином, якому замінили обличчя

Українські актори закликали СТБ не випускати в ефір серіал з росіянином, якому замінили обличчя
Фото: скриншот із сайту stb.ua

Українські актори закликали телеканал СТБ не випускати в ефір серіал "Останній лист коханого» за участі російського актора Прохора Дубравіна. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова, що акторська спільнота вважає неприпустимим. Схожі звернення опублікували актори Артур Логай, Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов та одна із актрис серіалу Яна Сурат-Смоленцева.

- Через більше, ніж рік великої війни, канал СТБ вважає, що допустимо пускати в український етер серіал із російським актором, коли країна бореться за виживання із агресором. Ми вважаємо це неприпустимим і рішуче виступаємо проти показу цього серіалу в будь-якому вигляді, на будь-якій платформі, що транслюється в Україні. Від телеканалу СТБ ми просимо офіційного пояснення їхніх дій та видалення даного продукту з усіх українських майданчиків та визнання неприпустимості подібних дій в подальшому, - написав Артур Логай у Фейсбуці.

Серіал "Останній лист коханого» був знятий до повномасштабного вторгнення російською мовою. Російський актор Дубравін підтвердив, що його обличчя замінили на українця, про що сам він дізнався із соцмереж. Прем'єра дубльованого на українську серіалу запланована на 27 березня. Телеканал СТБ на скандал поки що не відреагував.

У лютому 2023 року керуюча директорка СТБ Людмила Семчук в інтерв'ю MBR говорила, що канал має чітку позицію – не виводити в ефір серіалів із російськими акторами. Саме тому СТБ скасував прем'єру четвертого сезону серіалу "Кріпосна", де знімалися російські актори. Для дистрибуції серіал дублюють українською. Останні сцени дознімали влітку 2022 року у Польщі, замінивши російських акторів дублерами.

Актори Прохор Дубравін та Дмитро Сарансков, обличчя яких

Актори Прохор Дубравін та Дмитро Сарансков, обличчя яких "схрестили" у новому проєкті СТБ. Фото: колаж KP.UA

Новини по темі: СТБ сериал