Завантажити ще

У серіалі СТБ російського актора за допомогою технологій видаватимуть за українського

У серіалі СТБ російського актора за допомогою технологій видаватимуть за українського
Фото: відеоскриншот youtube.com/СТБ

Телеканал СТБ анонсував показ серіалу "Останній лист коханого", де російського актора за допомогою технологій видаватимуть за українського. Головну роль у картині зіграв артист із РФ Прохор Дубравін, який жодним чином не висловився про війну РФ в Україні. Щоб уникнути скандалу та дозволити показ проєкту на ТБ, його творці за допомогою монтажу та різних ефектів обличчя Дубравіна замінили на обличчя українця Дмитра Саранскова. На це у соцмережах звернув увагу колега Саранскова Петро Крилов.

- Здавалося б, все добре: на нас чекає український драматичний серіал із класними акторами, - зазначив Крилов. - Але є одна проблема: одного з героїв не існує, це дипфейк (методика синтезу зображення людини, що базується на штучному інтелекті). Насправді це російський актор Прохор Дубравін, який багато років знімався в Україні, проте після вторгнення жодним словом не прохопився про війну. І тепер на своїй сторінці у соцмережі він вітає росіян із днем перемоги. Невже Прохор зробив пластичну операцію, щоб з'явитися в українському серіалі? Ні! "Пластичну операцію" йому зробив телеканал СТБ. Після інциденту з серіалом "Кріпосна" канал дуже обережно ставиться до появи росіян у своїх продуктах. Українське обличчя, яким замінили Дубравіна, взяли в актора Дмитра Саранскова.

Після побаченого Крилов написав Саранскову і поцікавився, чи в курсі він, що його обличчя використовують, щоб замаскувати участь у проєкті російського актора, але відповіді не отримав.

- Якщо раптом тебе звинувачують у тому, чого ти не робив або про що не знаєш, то, напевно, твоя перша реакція буде: "Чуваки, це жесть" або "Я цього не робив, це зробили без мого відома". А якщо ти побачив повідомлення, прочитав його і нічого не відповідаєш, то, швидше за все, ти в курсі того, що відбувається, - підсумував артист.

Серіал розповість історію жінки, яка 17 років жила з думкою, що її коханого більше немає на цьому світі. Але раптом вона отримала від нього останнього листа, який поставив під сумнів його загибель.

Актори Прохор Дубравін та Дмитро Сарансков, обличчя яких

Актори Прохор Дубравін та Дмитро Сарансков, обличчя яких "схрестили" у новому проєкті СТБ. Фото: коллаж KP.UA

Новини по темі: Серіали Телебачення