Завантажити ще

Зірку фільму "Вона - чоловік" Аманду Байнс госпіталізували до психіатричної лікарні

Зірку фільму
Фото: Jason Merritt/Getty Images

Американська акторка і співачка Аманда Байнс потрапила до психіатричної лікарні після того, як її помітили голою на прогулянці на вулицях Лос-Анджелеса. Вона перебуватиме під наглядом медиків 72 години. Про це інсайдер із оточення артистки повідомив NBC News.

Очевидці розповіли журналістам, що 36-річна Байнс зупинила машину, що проїжджала повз, і сказала водієві, що у неї починається психотичний напад, потім зателефонувала в 911 (службу екстреної допомоги. - Авт.). Ексбойфренд Аманди Пол Майкл у коментарі Page Six заявив, що незадовго до цього акторка «відмовилася від ліків». Інцидент трапився майже через рік після того, як суд звільнив батьків Байнс від восьмирічної опіки над нею. З 2022 року акторка жила в громаді для жінок, де мала вести "незалежний" спосіб життя та регулярно зустрічатися з керуючим менеджером.

Проблеми із законом та психічним здоров'ям у артистки почалися 2012-го. Її звинуватили у кількох ДТП та засудили на 3 роки умовно. Того ж року вона завершила акторську кар'єру. Пізніше вступила до Інституту дизайну та роздрібної торгівлі, з якого була відчислена. У 2018 році в акторки діагностували біполярний розлад. Аманда пройшла кілька курсів лікування і навіть пробувала здобути нову професію - пішла на курси майстра з манікюру.

Байнс розпочала акторську кар'єру наприкінці 90-х, знявшись у серіалах "Все це" та "Шоу Аманди". Її також знають за ролями у фільмах "Великий товстий брехун", "Чого хоче дівчина", "Вона - чоловік" , "Відмінниця легкої поведінки" та "Лак для волосся".