28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Українка вперше виграла у конкурсі національних костюмів на "Міс Всесвіт"

Українка вперше виграла у конкурсі національних костюмів на
Фото: instagram.com/missukraine_universe

"Міс Україна Всесвіт-2022" Вікторія Апанасенко виграла конкурс національних костюмів на конкурсі "Міс Всесвіт". За результатами онлайн-голосування українське вбрання "Воїн світла" визнали найкращим серед 86 костюмів інших країн. Це перша перемога України у конкурсі національних костюмів за роки участі у "Міс Всесвіт". Про це повідомляється в офіційному мобільному додатку конкурсу.

Костюм "Воїн світла" символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає нас, наче войовничий архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем.  Національне вбрання створювалося протягом чотирьох місяців у екстремальних умовах. Його дизайнерами є студія Patoka Лесі Патоки.

- Ви навіть не уявляєте, наскільки для мене це було важливо. Цей костюм - моє серце й душа. Це сльози щастя. Вперше в історії "Міс Всесвіт" Україна виграла головну нагороду за національний костюм, - написала в сторіс Вікторія.

За задумом команди сама Вікторія - в обладунках, але водночас вона несе світло через темряву, яка прийшла на наші землі з агресором. Символічні крила, обпалені у битві, обрамлені синьо-золотими обладунками у кольорах українського прапора і прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами. Для конкурсу було створено дві пари крил – для фотосесії та для презентації на сцені. Другі зроблені з механізмом, що дозволяє повністю розправляти їх у потрібний момент.

Конкурс "Міс Всесвіт" 2022 року пройшов у Новому Орлеані (США) у ніч на 15 січня. Титул отримала 28-річна американка філіппінського походження дизайнер Р'Боні Габріель зі США. Українка Вікторія Апанасенко до топ-16 фіналісток не потрапила.

Фото: скріншот мобільного додатка Miss Universe

Фото: скріншот мобільного додатка Miss Universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe