Завантажити ще

«Міс Україна Всесвіт» показала національний костюм "Воїн світла" - у броні та з крилами

«Міс Україна Всесвіт» показала національний костюм

Національний костюм для «Міс України Всесвіт» 2022 Вікторії Апанасенко розробила дизайнер Леся Патока. Костюм "Воїн світла" створювався в Україні протягом чотирьох місяців в екстремальних умовах. 

- Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну - незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі і виклики, ми впорались із створенням образу вчасно, адже кожен з нас - Воїн у своїй справі, — розповіла засновниця студії Patoka Леся Патока.

Костюм «Воїн Світла» символізує боротьбу України з пітьмою та оберігає, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. 

Фото: пресслужба

Фото: пресслужба

В образі використані 5 основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Біла сукня складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та створеної на сучасний лад крайки, тобто паску. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками. Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами.

- У цей нелегкий для нашої Батьківщини час ми довго думали: яким має бути образ, який символізує нашу країну? Який «меседж» він має нести усьому світу? Про що мають розповісти його деталі? Ми навіть провели голосування серед громадськості за те, якою вони хочуть метафорично бачити нашу країну: відтворити трагізм українського сьогодення чи показати Україну у світлому образі, який продемонструє український дух та силу нашого народу. Більшість проголосувала за другу версію. При створенні образу використовувалися власна ідея Вікторіі та її особисте бачення,- говорить про костюм президентка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.

Автором вбрання для виходу у вечірніх сукнях став український дизайнер Іван Фролов (FROLOV), його презентують згодом. До розробки образів Вікторії для конкурсу «Міс Всесвіт» долучилося багато українських брендів: Bevza, the COAT by Katya Silchenko, Alina Balykina, Yuliya Magdych, Foberini, J'amemme,  O.TAJE, Olya Mak, Katerina Rutman, Marsego, Hey Sis!, Betta La Betta, L'Ange Blanc, Nadya Dzyak, Bagllet, Lovandbag, Cover, Mantica. 

Фінал конкурсу «Міс Всесвіт»-2022 відбудеться 14 січня 2023 року у Нью Орлеані, штат Луїзіана, США (у ніч з 14 на 15 січня, о 02:00 за українським часом).

Фото: пресслужба

Фото: пресслужба

Фото: пресслужба

Фото: пресслужба

Новини по темі: Міс Україна Всесвіт