Завантажити ще

“Антитіла” опублікували відео спільного виступу з U2 у Лондоні

“Антитіла” опублікували відео спільного виступу з U2 у Лондоні
Фото: instagram.com/u2

Гурт “Антитіла” опублікував відео спільного виступу з U2 у Лондоні. 26 лютого на концерті в клубі Electric Brixton музиканти заспівали пісню U2 1987 року Mothers of the Disappeared.

- Історичний момент. На концерті гурту Антитіла в Лондоні на сцену вийшли легендарні Боно і Едж. 9 місяців тому Боно й Едж приїхали в Україну з виступом, щоб підтримати український народ. Тоді вони запросили Антитіла приєднатися до них на імпровізованій сцені в метро. Цього разу вже Антитіла прилетіли Лондон і розділили одну сцену разом з Bono та The Edge, - йдеться 7 березня в інстаграмі українського поп-рок-гурту.

Пісню U2 присвятили українським матерям, що чекають своїх синів з війни, а також усім матусям, чиї сини вже ніколи не повернуться додому. Вокаліст ірландського рок-гурту U2 Боно сказав перед виступом, що ця війна України з Росією набагато більше, ніж війна за територію чи суверенітет. Це війна за гідність і порядність проти домінування та темряви.

У травні 2022 року гурт «Антитіла» приєднався до виступу U2 на станції метро «Хрещатик» у Києві. Тоді музиканти приїхали з-під Харкова, де проходили службу. У тому же місяці гурт «Антитіла» випустив кліп на пісню 2Step, записану разом із британським співаком Едом Шираном. 

Новини по темі: Антитіла Боно