1 червня
Завантажити ще

Юний танцюрист з кліпу 2Step: Знімали у справжньому зруйнованому Будинку культури

Юний танцюрист з кліпу 2Step: Знімали у справжньому зруйнованому Будинку культури
Фото: екран кліпу

Юний танцюрист виходить на сцену порожнього театру, плавні рухи, помах руки - і ось уже хлопчик крутиться серед обгорілих руїн. Це фрагмент кліпу пісні 2Step («Два кроки»), який популярний британський музикант Ед Ширан записав спільно з українським гуртом «Антитіла».

Головними героями кліпу стали юні українські танцюристи Олексій Соколов та Ярослава Нефьодова. З Ярославою ми вже опублікували невелике інтерв'ю, а сьогодні маємо розмову з Олексієм.

Вразило місце зйомок

Танцями Олексій займається вже 12 років. Фото: instagram.com/alexxey.sokolov

Танцями Олексій займається вже 12 років. Фото: instagram.com/alexxey.sokolov

– Чесно кажучи, мене дуже вразило місце зйомок. Це знищений реальний Будинок культури в Ірпіні - з чорними від кіптяви стелями, із захаращеною уламками підлогою. Вразило і саме місто – там все настільки погано, я не уявляв собі таких масштабів жаху, – розповідає «КП в Україні» 14-річний Олексій.

Сконцентруватися на танці та зйомках за таких умов, погодьтеся, непросто.

- Коли ми тільки-но приїхали о 5-й ранку, в місті вже звучала повітряна тривога. Ми поїхали до Будинку культури через увесь Ірпінь. Навколо лише суцільні руйнування. Зібратися з силами було дуже важко, але я взяв себе у руки. Від мене ж чекали результату, гарного танцю, – згадує Олексій.

Налаштуватись допомогла професійна знімальна команда.

– Вони дуже приємні хлопці. Мені сподобалося з ними працювати, – каже юний танцюрист. - Зйомка не була досить складною. Але результат, який зрештою вийшов, мене самого вразив. Усе зняли приблизно годин за десять, але підсумок - вражаючий. Просто вау!

Танцює з двох років

Танцями Олексій займається вже 12 років, із сучасних обожнює хіп-хоп та контемпорарі.

- Льоша танцює у нас із двох років. Ми на нього дивилися і бачили, що він дуже тонко відчуває музику. Тому й віддали займатись до студії, – розповідає мама танцюриста Катерина Соколова. - Хоча музикантів у нас у родині немає, ми сім'я лікарів. У нас бабусі та дідусі – лікарі, я гінеколог, чоловік – хірург.

Є у Олексія і знімальний досвід: він уже двічі брав участь у телевізійних шоу – у «Танцях із зірками» та «Масці». А ще у рекламі магазину «Розетка». І на відміну від Ярослави, яка відгукнулася на оголошення про зйомки, на Олексія творці кліпу вийшли самі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від соколів олексій (@alexxey.sokolov)

Коли розпочалася війна, сім'я Соколових була в Італії у відпустці. Катерина разом із дітьми залишилася за кордоном, а глава сім'ї Віталій Соколов три доби добирався до Києва саме у ті дні, коли бої за Ірпінь були у самому розпалі. Віталій прагнув повернутись додому, щоб робити свою роботу – лікувати поранених. Наразі він знаходиться на фронті, на сході України.

- В Італії ми залишилися жити у моєї подруги, - розповідає мама хлопчика. – Організатори знайшли Льошу через Інстаграм, написали йому. Буквально день витратили на обговорення організаційних моментів, нам треба було якось дістатися Києва. Відмовитись ми не могли, адже це кліп з Едом Шираном – зіркою світового масштабу.

Дорога до України забрала дві доби. Спочатку автобусами до Львова, потім ще 9 годин до Києва. Шлях сам по собі виснажливий, додалися ще й переживання через роботу в Ірпені.

- У нас були деякі побоювання: розміновано там усе чи ні. Плюс хвилював ранній початок зйомок. Але все пройшло чудово - відмінна робота членів команди та організаторів, – каже Катерина Соколова. - Звичайно, ми пишаємося участю у такій роботі. І родичі також пишаються. Знятися у такому кліпі – це, звісно, щось. Ми так переживали, коли їхали до України з Італії, переживали, як нам повертатися. А тепер із впевненістю скажу – жодної секунди про це не шкодуємо.

Нагадаємо, що всі виручені кошти від монетизації відео на YouTube та роялті підуть на благодійність у Music Saves UA – проект Всеукраїнської асоціації музичних подій. Цей проект наразі закуповує гуманітарну допомогу: їжу, ліки, питну воду та засоби гігієни.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від соколів олексій (@alexxey.sokolov)