Завантажити ще

Мультфільм "Мавка. Лісова пісня" побив рекорд українського прокату

Мультфільм
Фото: FiLM.UA/ Animagrad

Мультфільм "Мавка. Лісова пісня", створений студією Animagrad (FILM.UA) за підтримки Держкіно, встановив за перший вікенд прокату абсолютний рекорд із касових зборів серед українських кінорелізів. Його подивилося 189 048 глядачів, а касові збори становили 24, 9 млн гривень. Про це йдеться на офіційній сторінці проєкту у соцмережах.

- Ми не можемо стримати емоцій, бо за перший прокатний вікенд мультфільм «Мавка. Лісова пісня» переглянуло 189 048 глядачів, а касові збори склали 24 903 241 грн. Дякуємо кожному з вас за заповнені зали, вашу увагу та щирі відгуки. Це справжня магія, кохання та неймовірний успіх, - йдеться в пості.

Попередній рекорд прокату за перший вікенд серед національних фільмів належав картині "Я, Ти, Він, Вона", знятий студією "Квартал 95". Стрічка зібрала 23 млн грн. за перші 6 днів показу, що було абсолютним рекордом серед українських фільмів часів незалежності. Головні ролі у фільмі зіграли актори Євген Кошовий та Анастасія Коротка, співачка Надя Дорофєєва, у минулому актор, а нині президент України Володимир Зеленський.

Проєкт "Мавка. Лісова пісня" виграв 9-й конкурс Держкіно та отримав 30% держфінансування (загалом сума бюджету - майже 100 мільйонів гривень). Мультфільм створювали понад 7 років, а його прем'єра неодноразово переносилася. Відразу після показу в українських кінотеатрах розпочнеться широкий прокат мультфільму у Франції, яким займається Universal Pictures Content Group. Далі прем'єра відбудеться у всій Європі та країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Фото: facebook.com/MAVKA.MOVIE

Фото: facebook.com/MAVKA.MOVIE

 

 

Новини по темі: Мавка рекорди