Завантажити ще

Акторки "Друзів" возз'єдналися на відкритті зірки Кортні Кокс на Алеї слави у Голлівуді

Акторки
Фото: Leon Bennett/Getty Images

Американська акторка Кортні Кокс удостоїлася іменної зірки на Алеї слави у Голлівуді. Підтримати артистку під час церемонії нагородження прийшли її близькі подруги, колеги по серіалу "Друзі" Дженніфер Еністон та Ліза Кудроу, та оскароносна актриса Лора Дерн. Еністон і Кудроу також виступили з емоційною промовою про їхню 30-річну дружбу з Кокс, пише Entertainment Tonight.

- Для нас велика честь бути тут сьогодні та говорити від твого імені як твої колеги, твої друзі, твоя родина, твої сестри. І так було відколи ми знаємо тебе вже дуже довгий час, - зазначила Еністон.

- Так було відколи ми познайомилися майже 30 років тому, - уточнила Кудроу, перш ніж Еністон втрутилася.

– Ні, не 30 років тому. Це помилка, - додала Дженніфер, чим викликала хвилю сміху.

У своїй промові акторки також згадали про першу зустріч із Кокс. Еністон і Кудроу пожартували, що тоді Кортні була найвідомішою з акторів "Друзів". За їхніми словами, щоб краще дізнатися одна одну зірки разом грали в покер на знімальному майданчику.

- Кортні, ми просто хочемо сказати, що ми глибоко, глибоко пишаємося тим, що тебе знаємо. Ти - визначення по-справжньому красивої, талановитої і, що найголовніше, по-справжньому доброї та порядної людини... Дякую тобі за те, що ти особисто збагатила наше життя, - сказала Кудроу.

- Ти - одна із найсмішніших людей на планеті Земля. Ніщо не робить мене щасливішою, аніж жарт Кортні, який завжди змушує нас посміхатися. І дякую тобі за те, що збагачуєш наше життя своєю роботою. Ми так пишаємось тобою, – додала Еністон.

Для появи на червоному хіднику Кокс вибрала чорне пальто з плісированою спідницею в колір. Свій образ вона доповнила чоботами на шпильці.

Раніше на відкритті зірки на Алеї слави акторка Приянка Чопра та музикант Нік Джонас вперше показали обличчя однорічної дочки Малті Марі.

"Друзі" знімалися з 1994 по 2004 рік: всього було знято 10 сезонів серіалу (236 епізодів). Причому актриси були подружками не лише у серіалі. Зіркове тріо товаришує і в реальному житті.

Фото: Leon Bennett/Getty Images

Фото: Leon Bennett/Getty Images

Фото: Leon Bennett/Getty Images

Фото: Leon Bennett/Getty Images

Фото: Leon Bennett/Getty Images

Фото: Leon Bennett/Getty Images