Завантажити ще

Образ Мавки на екрані втілили Наталка Денисенко, Христина Соловій і Катерина Кухар

Образ Мавки на екрані втілили Наталка Денисенко, Христина Соловій і Катерина Кухар
Фото: instagram.com/mavka.movie

Анімаційний мультфільм "Мавка. Лісова пісня", створений за мотивами однойменної п'єси Лесі Українки, вийде в українських кінотеатрах 2 березня. Над створенням образу головної героїні на екрані працювало одразу три людини - акторка Наталка Денисенко озвучила головну героїню, співачка Христина Соловій заспівала у двох офіційних саундтреках фільму, а прима-балерина Катерина Кухар наділила Мавку рухами та пластикою. Про прем'єру картини Денисенко розповіла у студії "Сніданку з 1+1".

- Не могли знайти голосу [Мавки]. Так, я уявляла [що саме я озвучую її]. І взагалі, я хочу сказати, що він майже готовий. Там лише деякі епізоди недомальовані. І це просто такий крутий анімаційний фільм, що всі будуть у захваті, я вам кажу. Це такий Голлівуд, такий фільм крутий, його всі дивитимуться. Це не мультик. Коли ти дивишся на цей масштаб....Назвати мультиком таку роботу не піднімається язика, - сказала Денисенко.

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Ключових героїв анімаційного фільму озвучили українські знаменитості: Лукаша заговорить голосом Артема Пивоварова, друг Мавки Шумника Гука – DZIDZIO, русалка – голосом Юлії Саніної, знахарку озвучила Наталія Сумська, таємничий голос із небуття – Олег Скрипка, а лиходійку Килину - Олена Кравець.

Раніше було анонсовано, що картина вийде у кіно 29 грудня 2022 року, але через повномасштабне вторгнення РФ прем'єру довелося відкласти. За словами авторів проекту, робота над мультфільмом тривала під обстрілами і, незважаючи на відключення світла.

Проект "Мавка. Лісова пісня" виграв 9-й конкурс Держкіно та отримав 30% держфінансування (загалом сума бюджету майже 100 мільйонів гривень). Музику до мультфільму створив український гурт "ДахаБраха", а за вбрання для головної героїні розроблено дизайнером та письменницею Ольгою Навроцькою. Одразу після української прем'єри розпочнеться широкий прокат мультфільму у Франції, яким опікується Universal Pictures Content Group. Далі - прем'єра відбудеться в усій Європі та в країнах Близького Сходу і Північної Африки. 

 

Новини по темі: Мультфільми Мавка