Завантажити ще

Соліст ABBA Ульвеус, Джулія Робертс та ще 30 зірок записали відеозвернення до українців

Соліст ABBA Ульвеус, Джулія Робертс та ще 30 зірок записали відеозвернення до українців
Фото: скріншот відео t.me/U24_gov_ua

Соліст легендарного гурту АВВА Б'єрн Ульвеус записав звернення до українців, присвячене роковинам з дня повномасштабного вторгнення російських окупантів до нашої країни. Відео із словами підтримки музиканта опублікувала платформа UNITED 24.

- Дорогі сміливі українці! Мене звуть Б'єрн Ульвеус, і я передаю вам послання співчуття та солідарності зі Стокгольма, Швеції. Не було й дня з 24 лютого минулого року, щоб я не думав про вас і про ті страшні, жахливі труднощі, з якими ви боретеся. Позаду мене можна побачити будівлю шведського парламенту. Я вибрав це місце для мого звернення, тому що глибоко в душі я розумію, чому ви боретесь з тираном. Я б зробив те саме. Я розумію, чому ви не підкоряєтеся свавільній владі диктатора, чому ви бажаєте демократії. І я вважаю, що всі народи, всі країни світу, які поділяють це прагнення, повинні зробити все можливе, щоб допомогти вам перемогти у цій війні. Результат, у якому агресор отримає хоча б клаптик території, буде руйнівним не лише для вас, а й для всього демократичного світу. Ми з тобою, Україно! – сказав у зверненні артист.

Ініціативу платформи також підтримала канадська актриса та режисер українського походження Кетрін Винник. Телезірка записала ролик у вишиванці, де привіталася українською мовою, а також зізналася, що пишається своїм корінням, і висловила слова підтримки.

- Привіт, дорогі українці! Мене звуть Кетрін Винник (Катерина Ганна Вінницька) і я пишаюся своїм українським корінням. 24 лютого ознаменував один рік із початку війни в Україні. Ніколи в моїх шалених думках я не могла собі уявити, щоб моя українська спадщина, моя сім'я, мої друзі, мої сусіди будуть під постійною загрозою. І навіть зараз, через 365 днів. Я тут, щоби сказати, що я солідарна з Україною. Україно, з тобою моя підтримка, мої молитви та моя боротьба. Ти не одна. Слава Украине! – зазначила актриса.

Загалом до ініціативи долучилися понад 30 світових зірок. Серед них Джулія Робертс, Морган Фрімен, Метт Деймон, JR, Бйорн Ульвеус, Вес Андерсон, Imagine Dragons, Кетрін Винник, Тімоті Снайдер, Скотт Келлі, Мішель Монган, Марк Гемілл, Майкл Кітон, Pet Shop Boys, Генрі Голдінг, Джек Глісон, Барбара Стрейзенд та інші.

- Я посилаю це повідомлення людям, які роблять неймовірні речі для України. Послання любові, поваги, і солідарності для всіх наших братів і сестер в Україні. Рік тому російські танки перейшли український кордон. Це був акт неспровокованої агресії країни, яка в 30 разів більша, ніж її жертва. Це рік, якого ніхто з нас не хотів. Я знаю, що це був час жахливих втрат і болю. Ви боретеся за свої сім'ї і робите так багато. Увесь світ із глибоким захопленням спостерігає за сміливістю, рішучістю та незламністю українського народу проти злочинного російського нападу. Ви боретеся за всіх нас. За наш мир, наше благополуччя, нашу свободу, всі ми зобов'язані вам. Найсильнішим людям у світі. Ви в наших серцях і думках. Але знайте, що ми молимося за те, щоб темрява зникла, і за те, щоб Україна знову була вільною. Ви - натхнення для всього світу. Знайте, що ваша хоробрість, стійкість, сила та гідність під час вашої боротьби зі злом є натхненням для всього світу, - ідеться в спільному зверненні зірок.

Платформа UNITED 24 була створена для збору благодійних пожертв на підтримку України. ЇЇ амбасадорами вже є тенісистка Еліна Світоліна, футболіст і тренер Андрій Шевченко, американський інді-рок-гурт Imagine Dragons, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія та інші знаменитості.

Новини по темі: Зірки Знаменитості