Завантажити ще

Даніель Салем живе на зарплату ЗСУ, а Ігор Ласточкін їсть двічі на день

Даніель Салем живе на зарплату ЗСУ, а Ігор Ласточкін їсть двічі на день
Фото: Instagram.com/daniel_jihad_salem/

Рік війни сильно вдарив по наших гаманцях. Матеріальне становище погіршилося у двох третин українців. Знаменитості теж зізнаються, що живуть, як і всі – тратять заощадження, волонтерять, беруться за підробітки та готові до будь-якої роботи.

Ольга Мартиновська працювала як кухар і чистила овочі

Увесь час до старту зйомок четвертого сезону кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали» у листопаді Ольга Мартиновська трималася в основному за рахунок заощаджень. Шеф-кухарка та суддя проєкту зізнається, що збирала кошти на квартиру, хотіла вкладати в будівництво, але не встигла цього зробити.

- Я, по-перше, скрізь викручуся, по-друге, моя робота – в моїх руках, - розповідає свою історію виживання Мартиновська в інтерв’ю KP.UA. - В Празі я проводила майстер-класи як благодійні, так і комерційні, щоб іноді і собі щось заробити на життя. Ходила в ресторан і працювала як кухар, готувала чеську кухню, супи, чистила овочі, тому що мені нормально там платили. Була парочка приватних комерційних вечерь, які я організовувала.

За її словами, якщо раніше у неї були одні потреби, то зараз пріоритети змінилися.

- Раніше, щоб нам з донькою комфортно прожити у Києві, мені на місяць потрібно було три тисячі доларів. Бо тисячу коштувала квартира - я орендувала житло, тисяча йшла на Віруню – приватний садочок, тренування, теніс, басейн і так далі, і тисяча – вже на наші забаганки. А з початком війни я зрозуміла, що мені вистачає і 300 євро – на хліб, сік Віруні і заправити трохи авто, - продовжує Оля. - Я погоджувалася на будь-які підробітки. Уже якось зникли амбіції – хочу заробити на квартиру чи ще щось подібне. Окрім благодійних речей, мене ніщо не збуджувало в матеріальному плані. Мені хотілося більше заробити лише для того, щоб більше ліків закупити, автівку хлопцям придбати…

Допоміг втриматися на плаву і продаж кулінарної книги, яку вона випустила разом з Володимиром Ярославським у 2021 році:

- У нас з Вовою є кулінарна книга, і з літа її вже потрошечку почали купувати, тому по якійсь маленькій копієчці падало. Кошти від продажів електронної версії книги ми повністю передавали на благодійність – вкупі для «Охматдиту» зібрали 1,6 млн гривень. Але люди, купуючи електронну книгу, бачили, яка вона класна, і писали, що хочуть тепер і друковану.

Ольга Мартиновська каже, що її робота – в її руках, то ж бралася за будь-який підробіток. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Ольга Мартиновська каже, що її робота – в її руках, то ж бралася за будь-який підробіток. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Даніель Салем отримує зарплату в ЗСУ

В інтерв’ю KP.UA Даніель Салем розповідав, що його ресторани та бари в Одесі – це не просто робота, це його сім’я. З початком повномасштабної війни ресторатор повністю припинив займатися своїм бізнесом та пішов на фронт. Зізнається, що живе на зарплату, яку отримує за службу в ЗСУ. Суму Салем не озвучує, оскільки не може розсекречувати, де служить, але додає, що це зарплата плюс бойові.

- У мене немає бізнесу. Я залишив усе. У мене є лише зарплата, яку я отримую від держави. Я не можу говорити суму, тому що не можу сказати, де я служу. Це єдина зарплата, яка в мене зараз є. Навіть усі зйомки, де мене бачать, усі міні-рекламні інтеграції – це все безкоштовно. Я взагалі не брав гроші за жодну медійну інтеграцію. Вважаю, це неправильно. Зараз треба допомагати, - розповів Салем в інтерв’ю «Слава+».

Телеведучий каже, що його мрія - бути актором. Тому й погоджується на пропозиції, якщо йому подобається проєкт. По-перше, це хороша можливість не втрачати акторські навички, а по-друге - дуже крута психотерапія, щоб відволікатися від бойових тем.

Даніель Салем живе на зарплату ЗСУ. Фото: Instagram.com/daniel_jihad_salem/

Даніель Салем живе на зарплату ЗСУ. Фото: Instagram.com/daniel_jihad_salem/

Анатолій Анатоліч досі безробітний

Анатолій Анатоліч втратив роботу у липні 2022 року в зв’язку із закриттям каналу «Україна». Телеведучий зізнається, що він безробітний і понині, а всі його доходи дорівнюють нулю.

- Є фінансові проблеми, але нічого страшного. Є історії набагато гірші, ніж у мене. Я провів дуже багато концертів за цей час, але не взяв за це жодної копійки. Мої заробітки за останні місяці дорівнюють нулю. Щось отримав за рекламу в Інстаграмі, це, може, 5-10% від того, що я заробляв раніше. Раніше я заробляв нормально, тому що в мене була реклама в Інстаграмі, Ютюбі, я вів корпоративи. Зараз я безробітний. Я не жаліюся, але це факт. Зараз усе, що в мене є, я віддаю, щоб мої діти отримували освіту і були в безпеці. А мені нічого й не потрібно, - розповів Анатолій Анатоліч в інтерв’ю «Зірковому».

Основна робота Анатоліча нині – зйомки роликів про російську пропаганду та волонтерство. Ведучий під час благодійного марафону у Нью-Йорку. Фото: Instagram.com/anatoliyanatolich/

Основна робота Анатоліча нині – зйомки роликів про російську пропаганду та волонтерство. Ведучий під час благодійного марафону у Нью-Йорку. Фото: Instagram.com/anatoliyanatolich/

Маша Єфросиніна живе на заощадження

Маша Єфросиніна розповідає, що живе на заощадження.

- Ютюб приніс мені гроші за 9 місяців лише кілька разів. І я їх реінвестувала далі. Інколи виходжу в мінус, інколи – в нуль. Тому оці кілька разів, коли я заробила, компенсували те, що я витратила. Зараз і реклами немає. Живу на збереження – на те, що заробила до великої війни, - розповіла телеведуча в інтерв’ю Раміні Есхакзай.

За словами Єфросиніної, з початком повномасштабної війни вона втратила всі свої рекламні контракти.

- Всі мої контракти закрились. Думаю, вони й не повернуться на тих умовах, які були. Але мені вдалося у 2021 році непогано заробити, це був для мене початок розквіту, - пояснює Маша. - Наприкінці 2021-го я дійсно казала собі, що дійшла до того свого внутрішнього стану, коли мені подобається все, що я роблю, коли можу дозволити собі задоволення обирати, у мене з’явилися великі контракти. Пам’ятаю, як у грудні 2021 думала: «Дякую, Всесвіте»! І бренд пішов, і фонд нарешті запустився. Коли дивилася на свій графік у січні 2022-го, не знала, як все це охопити.

Раніше Єфросиніна розповідала, що її чоловік Тимур Хромаєв втратив майже увесь свій бізнес, який залишився на окупованих територіях.

Маша Єфросиніна мала непогані рекламні контракти у 2021 році – на ці кошти зараз і живе. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Маша Єфросиніна мала непогані рекламні контракти у 2021 році – на ці кошти зараз і живе. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Ігор Ласточкін не боїться будь-якої роботи    

Актор та гуморист Ігор Ласточкін ще в перший місяць повномасштабної війни перерахував значну частину своїх коштів на потреби ЗСУ, а все, що нині заробляє на благодійних концертах, відправляє у фонд «Ліга Допомоги».

- Я, наприклад, майже дві треті з того, що заробив за всі ці роки, віддав практично у перший же місяць, - розповів Ласточкін в інтерв’ю Ютюб-проєкту «Олицька». - Гроші так швидко закінчилися, що я почав думати: а що далі? У нас немає ніякої роботи, корпоративи ніхто не проводить. Мені багато телефонували з-за кордону, щоб поїхати і там щось провести. Але нам вдається виїхати, коли ми їдемо групою на благодійні концерти. Інакше тебе ніхто не випустить, в тебе повинна бути якась підстава. Тому поки що живу на свої заощадження. Трішки ще лишилося. Я, наприклад, за війну не поправився. Мені вистачає два рази на день поїсти, а не три. А зараз, коли дружина поїхала з дитиною, мені взагалі нічого не треба.

Актор зізнається, що готовий до будь-якої роботи.

- Мені байдуже, де працювати. Мене такі часи не лякають, - продовжує гуморист. - Я в 1990-х пережив багато чого. Може, думають, що я зірка і не піду працювати на просту роботу. Але я взагалі цього не цураюся і не боюся. Офіціантом міг би працювати. На будівництві працював, можу щось лагодити. Наприклад, можу влаштуватися монтажником водопостачання, можу паяти труби. Що треба, те й буду робити.

Ігор Ласточкін під час розчищення завалів у Макарові Київської області після деокупації. Фото: Instagram.com/lastochkin_igor/

Ігор Ласточкін під час розчищення завалів у Макарові Київської області після деокупації. Фото: Instagram.com/lastochkin_igor/